Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Jan Ostrý - 01.03.2010 (01:17)

Před časem jsem s p.Rážem úspěšně koupil Ford galaxy (2002). Chtěl bych vyzdvihout velmi profesionální přístup a skutečně vstřícné jednání. Během několika výjezdů jsme prohlédli mnoho kusů doslova v různých částech ČR. Vždy proběhla důkladná prohlídky všem možnyých rizových míst (o kterých se mi ani nesnilo) Případné problémy vždy převedl do řeči nákladů na event.opravu. Vždy jsme absolvovali důkladnou zkušební jízdu. Na závěr pomohl s vyjednáním slevy z konečné ceny. Služby p.Ráže mohu vřele doporučit !

Pavel Červenka - 26.01.2010 (09:08)

Již v září 2009 jsem zvažoval koupi ojetého vozu Ford Mondeo 1999 kombi. Požádal jsem Michala o prohlídku vozu a o konzultaci jestli je vše s vozem v pohodě. Proběhla cca dvouhodinová velice podrobná prohlídka auta u prodejce a testovací jízda. Pak řekl Michal ano je to OK. Auto jsem koupil za poslední 4 měsíce najezdil 8000km a vše je v naprostém pořádku. I v těchto mrazech „ropák“ startuje, jak se říká na první otočení, takže 100% spokojenost. Služby Michala můžu jedině doporučit a až budu kupovat další auto tak je jasné, že se na Michala opět obrátím.

Šimon Kalousek - 04.01.2010 (05:21)

Rád bych touto cestou poděkoval panu Rážovi za profesionální pomoc při výběru ojetého vozu. Přestože nakonec ke koupi auta nedošlo, oceňuji, že mi velmi pomohl u dvou vytipovaných vozů v bazarech najít "skryté" závady, na které bych jako laik nikdy nepřišel a de facto mi tak ušetřil nemalé peníze. Musím ocenit i fakt, že mi vždy pan Ráž vyšel vstříc časově a poskytl mnoho cenných rad. Jeho služby mohu všem jedině doporučit!

Petresovi - 06.12.2009 (08:24)

Chtěli bychom touto cestou velice poděkovat panu Rážovi, se kterým jsme vybrali auto (Fiat Croma, 2005) už při našem druhém setkání a tím také doporučit jeho služby všem, kteří ještě váhají zda panu Rážovi zavolat a požádat ho o pomoc při výběru auta. Jeho přístup byl a stále je opravdu profesionální jelikož je s námi pořád v kontaktu a zajímá se jestli vše na autě funguje tak jak má a hlavně nám velice ochotně a rád pomáhá vždy, když zavoláme a potřebujeme poradit ohledně dalších věcí týkajících se našeho auta. Rozhodně nelitujeme investic za jeho služby a budeme pana Ráže dál doporučovat všem, kteří si budou chtít pořídit ojeté auto. Ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených klientů.

Petr Novotný - 29.11.2009 (10:24)

Na pana Ráže jsem dostal kontakt od kamarádky v průběhu procesu vyběru nového ojetého vozu. Oceňuji příjemný, lidský a aktivní přístup a přínosné informace již před samotným výběrem vozu. Při samotné kontrole vozu Lexus IS 200, 2003 pan Ráž velmi důkladně prohlédl a zjistil o autě informace, které bych jako laik nepoznal. Odborná pomoc pana Ráže pro mě znamenala velmi cenné potvrzení pro mé rozhodnutí koupit zvolené auto, z něhož mám velkou radost. Služby pana Ráže rád doporučím každému, kdo se ocitne před rozhodnutím koupit ojetý vůz. Rovněž mohu vřele doporučit služby pojišťovacího zprostředkovatele pana Altamanna, který mi na doporučení pana Ráže pomohl s uzavřením pojištění týkajích se nového auta. Vedle toho, že mi pan Altmann pomohl ušetřit svými cennými radami nemalé peníze, svou práci vykonává se zcela nevídaným nasazením.

Jaromír Žák - 16.11.2009 (04:18)

Respekt!! Michal Ráž mi velmi pomohl při nákupu VW Sharan, 2005, 142tis z bazaru na Libeňském mostě. Oceňuji naprosto sympatický a profesionální přístup, s jakým auto prověřil včetně pohovoru s majitelem bazaru a původním vlastníkem. Auto je úspěšně doma, spokojenost je velká, navíc mi pan Ráž několikrát volal, aby si ověřil, zda je auto v pořádku. Jeho služby mohu vřele doporučit, cena za služby je víc než příjemná, oproti investici do auta vlastně i zanedbatelná. Ještě jednou díky, Michale!. J. Žák, Radio 1

Jakub Rohlena - 21.10.2009 (07:17)

Pana Ráže můžeme vřele doporučit. Nám před několika měsíci pomáhal při nákupu Volva 850, 1996, 240000km. Byl velmi profesionální, komunikatvní a vstřícný. Auto zevrubně prohlédl, to trvalo asi dvě hodiny, a otestoval při zkušební jízdě. Většinu shledal v pořádku, ale našel několik meších nedostatků kterých jsme si my nevšimli a vyjednal s prodejcem jejich nápravu. Vozidlo nás od té doby vozí spolehlivě, cestovalo na jih Francie atd.

Jaroslav titera - 18.10.2009 (05:33)

zamyslim koupit vuz renault megan kombi 1.5DCi 2005,6 Potrebuji poradit .

Petr (Novák) - 14.10.2009 (09:37)

Pan Ráž mi pomáhal při koupi automobilu Honda Accord. Auto jsem měl vyhlédnuté již dlouho a s panem Rážem jsem byl v kontaktu již měsíc před tím, než jsme se na auto jeli podívat. Poprvé mne překvapil, když jsem se mu po měsíci ozval a přesně věděl, kdo jsem a o jaké auto se jedná. Při opravdu pečlivé prohlídce odhalil drobné nedostatky, kterých bych si jako laik nikdy nevšiml. Automobil jsem nakonec koupil a zatím jsem velmi spokojen. Pan Ráž mi dal kontakt na osobu pro případné sjednání pojištění a povinného ručení. Nabídka to byla velice výhodná (porovnával jsem několik nabídek - osoba od pana Ráže nabídla nejlepší). Ještě v pátek večer (20:00) mi z pojišťovny osobně doručil zelenou kartu, abych v pondělí mohl auto přehlásit. Cenu se nám při koupi sice srazit nepodařilo, ale kupní cena byla i tak dost výhodná. Rozhodně mohu služby pana Ráže s klidným svědomím doporučit. Vzhledem k tomu jaká auta se dnes po bazarech prodávají, je to služba k nezaplacení.

J.A. - 07.10.2009 (09:50)

Při hledání vhodného ojetého automobilu jsem požádal kamaráda automechanika o pomoc. Byl však pracovně vytížen a proto mi doporučil pana Ráže, za což jsem mu vděčný. S p. Rážem nebyl problém se dohodnout na prohlídce vytipovaného vozidla, před níž ještě sám kontaktoval prodejce a zeptal se na jeho stav. Při prohlídce samotné, která trvala cca 1,5 hodiny, auto důkladně prohlédl, projel, odzkoušel všechny funkce a poté mě seznámil se stavem auta a každou maličkostí (vadou), kterou nalezl. Na konec požádal prodejce o dořešení drobností, jejichž vyřešení si následující den telefonicky ověřil přímo s prodejcem. Výsledkem bylo, že jsem den po prohlídce mohl odjet ve Fordu Focus II kombi, který šlape jako hodinky. P. Ráž se po celou dobu spolupráce choval velice profesionálně a i po úspěšné koupi mě několikrát kontaktoval, aby zjistil, jak jsem s autem spokojen. Pana Ráže vřele doporučuji a jistě jeho služby využiji i v budoucnu. Ještě jednou moc děkuji

Jiří K. - 14.09.2009 (10:31)

Mám Peugeota 406 z roku 1996, ten mi dovezl velmi dobrý známý ze SRN jako mírně havarovaný od svého bratra, který v Německu pracuje u pojišťovny a tak bylo celkem jasné jaký je původ vozidla. Auto však v poslední době vykazuje již některé znaky stáří a nedostatky aut z Francie - poruchy elektroinstalace a elektroniky. Rozhodl jsem se pro koupi auta mladšího. Při pročítání různých diskusních fór na netu jsem však zjistil, že snad u nás neexistuje slušný prodejce ojetých aut (nechci se dotknout těch opravdu poctivých), ale z různých hlášek tam auto nekupujte, tam stáčí tachometry a podobně jsem byl bezradný. Ne že bych nedokázal postupovat podle doporučení sdružení Sova nebo podobných portálů na netu, ale chybí mi praktické zkušenosti. Uvítal jsem tedy radu kamaráda ze zaměstnání a obrátil jsem se prostřednictvím webových stránek na pana Ráže. První co mne překvapilo bylo s jakou ochotou a zájmem přistupoval k řešení mých dotazů a poskytoval mi mnoho rad a i posílal odkazy na případné dovozce ojetých aut. Po této první zkušenosti jsem požádal o osobní asistenci při jednání s jedním prodejcem, který nabízel mnou vyhlédnutého Forda C-MAXe. Jště před vlastním posouzením auta na místě samém prověřil z dostupných zdrojů, zda není vozidlo vázáno nějakým závazkem v podobě nesplaceného leasingu. Při následné vlastní fyzické kontrole auta vystupoval velice profesionálně, systematicky a důsledně. Prohlédl celé vozidlo, vyzkoušel funkčnost všech ovládacích prvků, znal i technické finesy, které jako laik nemohu nikdy ovládat. Při zkušební jízdě odhalil dílčí problémy a násedně pak i dobře skrytou provedenou opravu kola a výměnu předního světla. Celý jeho postup nakonec vedl k závěrečnému stanovisku, ža auto je v deklarované kvalitě a počet ujetých km odpovídá technické dokumentaci. Z odhalené opravy nakonec zvládl vyjednat i následné snížení ceny, kdy vycházel i z uvažované případné opravy. Přesně vykalkuloval i jaké náhradní díly bude třeba a jaká je jejich orientační cena. Tím však jeho zájem o následnou koupi vozu neskončil. Ještě několikrát mne kontaktoval a dotazoval se na realizaci koupě a i dále na provoz vozidla. Doporučil i případný servis a doplnil i svůj původní odhad cen. S takto realizovanou službou jsem velice spokojen a mohu ji všem, kdo si tyto řádky přečtou jen doporučit. Ještě jednou velice děkuji pane Ráži.

Simona E. - 18.08.2009 (12:18)

Behem uplynuleho pul roku jsem "na doporuceni znamych" koupila (a nastesti nasledne i uspesne vratila) dva ojete vozy, ktere se mi uz behem prvnich dni zacaly rozpadat pod rukama. Do tretice jsem vsadila na pana Raze a odvezla jsem si auto, s kterym jsem 100% spokojena. Nekolik tydnu jsem panu Razi pravidelne posilala webove odkazy na ruzne vozy, po jeho komentari (sam za me i do bazaru volal a na stav auta se ptal) jsem si vzdy prohlidku vozu rozmyslela. Auto, ktere mi pak v tomto "prvnim kole" schvalil, me zavezl prohlednout si jeste tyz den. Vuz podrobil temer 2hodinove dukladne prohlidce, vzal ho na testovaci jizdu, v servisu, kde bylo opravovane, si nechal vyjmenovat, co a proc bylo na voze meneno, a nakonec mi auto doporucil koupit. Nez jsem s bazarem uzavrela smlouvu, domluvil s nimi jeste "predkupni" zkontrolovani geometrie, upravu volantu a doliti motoroveho oleje. Tyden po nakupu vozu me pan Raz opet kontaktoval a ptal se na moji spokojenost s vozem (ta kazdym dnem roste :). Asistenci pana Raze, jinak velmi prijemneho odbornika, mohu vsem vrele doporucit. Jeste jsem se v Ceske republice nesetkala s tak kvalitne odvedenou sluzbou. Dekuji vam, pane Razi!

Denisa Z. - 29.07.2009 (10:36)

O asistenci jsem pana Ráže požádala při koupi devítileté Fabie. Ochotně akceptoval šibeniční termín prodeje, nebyla pro něj problém ani skutečnost, že se jednalo o neděli, odvoz na místo prodeje byl samozřejmostí. Důkladná prohlídka vozu trvala bezmála dvě hodiny. Na jeho doporučení jsem auto koupila a jsem s ním velice spokojena. Překvapil mne i následný zájem, zda jsem v pořádku dojela domů a jak auto jezdí. Ani v nejmenším nelituji investice za služby pana Ráže a vřele doporučuji všem laikům, kteří se rozhodli koupit ojeté auto. Ještě jednou děkuji.

Milan M. - 18.07.2009 (12:14)

Služby pana Ráže jsem využil před koupí dvouletého Fordu Mondeo 2.0tdci. Na schůzku přijel zcela přesně, vůz velmi důkladně prohlédl a pak jsme absolvovali testovací jízdu. Na voze nebyly žádné závady, které by mě odradily od koupě (pouze pár kosmetických věcí), které p. Ráž samozřejmě odhalil. Přístup hodnotím jako sympatický a seriózní. Navíc p. Ráž nabídl i různé služby do budoucna - případná montáž parkovacích senzorů, servis... Vřele doporučuji!Milan

buuh@a-contact.cz - 14.07.2009 (09:04)

1oo% spokojenost. Naprosto super. Kdo se rozhoduje pro koupi auta a není zrovna odborník jako já určitě by se na pana Ráže měl obrátit. Opravdu tomu rozumí. Nejprve mi jedno auto nedoporučil, druhý den mě jako mimopražáka našel v Praze a dovezl mě do H.K. Tam daný vůz důkladně prohlédnul, řekl co je s vozem v nepořádku a na co si dát pozor v budoucnu. Takže přesně vím v jakém stavu je vozidlo. Domluvili jsme aji nějakou slevu, poradil co zařídit po koupi vozu atd. Dokonce se i dále zajímal jak jsem dojel a jak jsem dopadl na opravách. Auto mám sice asi 3 dny, za tu dobu sem najezdil tak 3oo km, ale žádná závada se neprojevila a jsem plně spokojený. Jak s vozem, tak se službami pana Ráže. Po dlouhé době zase někdo na svém místě. Děkuji a jen tak dál!

Renáta H - 12.07.2009 (07:36)

Pokud máte doma autu, u kterého se už druhým rokem naše justice rozhoduje, jestli jste mohli odstoupit od smlouvy, nebo ne, moc dobře si rozmyslíte za jakých podmínek koupíte další. Můžete mi i svého mechanika, ale ten zrovna nemá čas, nebo se mu do rady nechce. Potom přichází toto řešení. Pan Ráž dorazil dle domluvy. Provedl důkladnou prohlídku (její průběh je posán níže). V neposlední řadě dohodl pro mě příznivou cenu. Dlouho jsem po podobné službě pátrala, a s tím, jak mi byla poskytnuta, jsem 100% spokojena. Případný budoucí nákup proběhne zase za asistence pan Ráže. Děkuji.

Ondřej B. - 10.07.2009 (10:37)

Pana Ráže jsem kontaktoval (měl jsem již reference od kolegů svého kamaráda) ohledně koupě Forda Focuse 1.8 TDCi kombi. Původně jsem zamýšlel koupit Focus r.v. 2004, ale po prohlídce 4 vozů, které mi pan Ráž nedoporučil ke koupi, jsme se zaměřili na Focusy 2. generace. Nakonec jsme vybírali z asi 10ti Focusů ve Starém Městě u Bruntálu. Pan Ráž vytipoval 2 favority, které jsme projeli, a které velmi důkladně prohlédnul (exteriér, interiér, brzdy, motor, možné známky po havárii atd.); u jednoho se mu nezdál zvuk motoru při poklesu otáček, proto jsme se nakonec rozhodli pro Focus z prosince 2006. S autem jsem najezdil zatím jen 400km, ale vše zatím vypadá dobře a funguje, jak má. Pan Ráž mi poskytnul hodně cenných rad a i po koupi vozu se zajímal o to, jestli je vše v porádku a jak auto jezdí. Určitě jeho služby využiji i v budoucnu.

Petr - 08.07.2009 (10:12)

Služeb pana Ráže jsem využil při koupi vozu Ford Mondeo (r.v.2005). Prohlidce automobilu se věnoval skutečně pečlivě, prohlídka zabrala téměř dvě hodiny. Zkoumal karosérii, podvozek, motor i interiér, samozřejmostí bylo vyzkoušení auta v provozu. Analyzoval každou nalezenou vadu (včetně toho, že se nechal zavřít do zavazadlového prostoru, aby zjistil, kudy do něj profukuje). Srozumitelně (jsem naprostý laik) mi vysvětlil příčiny vad a jejich možné opravy, včetně předběžných finančních nákladů (které se později ukázaly jako dosti reálné). Upozornil na všechna možná negativa vč. možných vad v budoucnu. Po zakoupení vozidla mi byl dále pan Ráž nápomocen při potřebných opravách a doladil automobil dle mých představ. Auto už používám měsíc a vše jak pan Ráž řekl. Osobně jeho služby můžu vřele doporučit + sám jich ještě v budoucnu využiji.

Filip N. - 07.07.2009 (12:13)

Pana Ráže mohu vřele doporučit. Nejen že mi auto (Mazda 3) důkladně prohlédnul a projel, ale dodnes mi jej zaštiťuje svým výborným servisem. Skvělá komunikace, seriózní jednání, maximální spokojenost. Do budoucna budu jeho služeb využívat a doporučuji ho všem, kteří nemají možnost mít svého mechanika ať už při koupi vozu nebo při jeho servisování.

Tomáš Roller - 05.07.2009 (01:51)

Služby p. Ráža sme využili pred 3 mesiacmi. Pri prehliadke potenciálnych kandidátov odhalil viaceré slabiny súvisiace s konkrétnym typom auta alebo predošlým majiteľom. Po dôkladnom zvážení sme sa rozhodli pre kombík Ford Focus 1.8 TDi, na ktorom sme odvtedy spravili niekoľko tisíc kilometrov. S autom sme absolútne spokojní. Oceňujeme, že starostlivosť p. Ráža nekončila samotnou obhliadkou, náš kontakt pokračoval aj po kúpe. P. Ráž je spoľahlivý, seriózny a ústretový partner, ktorého plne odporúčame. Jeho služby radi využijeme aj nabudúce.

Celkem komentářů: 212

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.