Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Ladislav Ch. - 30.04.2019 (06:56)

Požádal jsem jsem pana Ráže o radu jaké auto by mi doporučil s mými ne zrovna standartními požadavky na auto a musím říct, že mně velmi překvapil svým návrhem. Ochotně auto prověřil a pokusil se rozptýlit mou nedůvěru. Do te doby jsem ani netušil, že takové auto existuje. Dnes už mám auto doma a musím říct, že lepší výběr auta bych sám nikdy neudělal. Rozhodně služby pana Ráže doporučuji.

Barbora Halašková - 28.04.2019 (09:51)

Na pana Ráže jsem se obrátila při koupi svého prvního auta, tedy technickými znalostmi nepolíbená a problematiky naprosto neznalá. Pan Ráž mi přesto dokázal poradit naprosto profesionálně a vše srozumitelně vysvětlil. Prověřené auto jsem na základě jeho poznatků po prohlídce koupila a autorizovaný servis následně slova pana Ráže plně potvrdil. Nadšená jsem byla také z perfektní a rychlé komunikace - jeden den v osm večer jsem pana Ráže poprvé kontaktovala, druhý den před polednem už jsme se sešli u auta. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji, při koupi dalšího auta ráda znovu využiji Vašich služeb.

Martin Král - 09.04.2019 (02:34)

Trošku pozdě ,ale přeci. Pan Ráž je profesionál na svém místě. Skvělá komunikace a dobře odvedená práce. Mohu jen doporučit. Za pomoc s výběrem auta Vám proto ještě jednou dodatečně děkuji.

Michal I. - 22.03.2019 (01:37)

Taky bych se rád připojil. S panem Rážem jsem byl maximálně spokojený (a to já moc často tedy nejsem). Celý "výlet" za autem byl velmi příjemný a práci odvedl perfektní. Můžu a budu doporučovat každému v okolí, kdo plánuje pořídit ojeté auto. Ještě jednou děkuji.

Pavel Dubský - 06.03.2019 (08:28)

Rozhodně se plně připojuji ke kladným recenzím! Kromě profesionálního přístupu bych vyzdvihnul příjemné jednání a vstřícný osobní přístup. ps.: O mé spokojenosti nejvíce svědčí, že sem píšu recenzi, což normálně nedělám (ani kladnou ani zápornou). Pan Ráž si trochu toho času ale opravdu zaslouží! :)

David - 11.02.2019 (07:26)

Mohu jenom doporučit, úžasný přístup a zajem. Rozhodne vyuziju služby i příště. Hodnotím 10/10.

Petr V. - 28.01.2019 (11:22)

Děkuji za rychlý a perfektní servis. Ráno jsem zavolal a odpoledne bylo auto kompletně prověřeno. Doporučuji všem zájemcům o koupi automobilu.

Šimon Tejkal - 11.01.2019 (02:34)

Pana Ráže jsem oslovil na základě skvělého doporučení od mého kolegy z práce. Už dopředu jsem věděl, že jeho služby potřebuji. Dobré auto od špatného nepoznám... V autobarazu mi potvrdil, že jsem si auto vybral dobře. Děkuji velice za profi spolupráci:-)

Kryštof David - 30.11.2018 (09:24)

Po předchozí špatné zkušenosti s nákupem auta z bazaru jsem nyní přistupoval k výběru ostražitěji a rozhodl jsem se využít služby pana Ráže. Moc mile mě překvapily všechny aspekty, počínaje cenou, ochotou, profesionalitou, pečlivostí a milým vystupováním konče. Asistence při nákupu se opravdu vyplatila, pan Ráž vyjednal slevu z ceny auta (2000 Kč) a díky němu jsem nemusel platit ani poplatek za služby autobazaru (4000 Kč). Poradil mi ohledně servisní údržby a přepisu vozidla. Moc děkuji a vřele doporučuji a rád budu doporučovat dál svým známým.

Michal M. - 15.10.2018 (08:18)

Nákup auta je pro mnohé z nás událost, která je opravdu sváteční. Osobně jsem měl docela jasnou představu o voze, který si představuji a kolik chci za něj maximálně utratit. Při zvážení investice, kterou jsem se chystal udělat mi zcela jasně vyšlo, že si nechám poradit od odborníka. Prevence je podle mě lepší, než potom platit desetitisíce za případné opravy. Během pár dnů jsme byli schopni sladit a dojeli jsme do autobazaru. Na spoustu věcí by mě ani nenapadlo se podívat. Auto bylo v dobrém stavu, nebylo proč váhat, nákup proběhl hladce, od pana Ráže jsem dostal ještě pár tipů na údržbu. Měl mi možnost sehnat i kola se zimními gumami, i když jsem pak již nevyužil tuto nabídku, protože jsem sehnal přes známého, tak stojí za pochvalu i snaha de facto po zaplacení služby. Recenze většinou nedávám, ale panu Rážovi jsem ji udělat musel. Vnesl mi do celého nákupu klid, necítil jsem se pod stresem, proste paráda. Auto jezdí skvěle, sice mám najeto zatím jen 500 km, ale jsem spokojený. Děkuji velice MM.

Ladislav Křivánek - 14.10.2018 (11:14)

Letos jsme potřebovali nahradit dvě stará auta. Pan Ráž mi v obou případech pomohl. Děkuji mu za jeho ochotu odpovídat na mé otázky ohledně výběru značky i konkrétních vozů. Auto vždy důkladně prohlédl a poznal, jestli a kde bylo bourané, příp. přestříkané. Vysvětlil mi, jaký je stav, a co je potřeba opravit a kolik to zhruba bude stát. V prvním případě domluvil i slevu, takže se mi cena za asistenci vrátila. V druhém případě šlo o výběr ze dvou vozů, z nichž mi jedno nedoporučil a druhé ano. Byl ochoten odpovídat i na dodatečné dotazy po koupi. V každém případě nelituji, že jsem jeho služeb využil, příště bych to udělal znovu a rád ho doporučuji.

Ilja Ryšavý - 03.10.2018 (04:17)

Přidávám se k pozitivním recenzím. Spolupráce s panem Rážem je výborná - profesionalita, rychlost, ochota, flexibilita, vynaložené prostředky se jednoznačně vyplatí.

Milan Lysák - 28.07.2018 (09:21)

Mohu jen a jen doporučit!! Profesionál na svém místě! Pán velice ochotný, sympatický a hlavně lidský! Profesionalní přístup, svoji práci dělá svědomitě! Budu doporučovat dál! Velké díky pane Ráž!!!

Jan Štícha - 23.07.2018 (02:48)

Profesionální služby pana Ráže jsou dle mého názoru při nákupu ojetého vozu naprosto nezbytné, nejste-li automechanikem. Během důkladné prohlídky auta a zkušební jízdy mj. objevil místa, kde bylo auto bourané, jaké původní díly byly na autě měněny, a shrnul, jaké opravy bude třeba provést vč. cenového odhadu. Auto, které jsem na jeho doporučení vybral (Škoda Octavia II 1.9 TDI, r.v. 2009, nájezd 190 tis. km) jezdí po 3 tis. najetých km (město, okresky, dálnice) naprosto spolehlivě.

Lucie K. - 02.07.2018 (07:52)

Všem moc doporučuji. Pan Ráž je nejen sympaťák, ale především člověk na správném místě. Spolehlivě dojel na místo včas, nebyl žádný problém s domluvou, auto pečlivě zkontroloval a poradil. Dokonce mi poradil i ohledně přepisu auta. Za mě veliká spokojenost a doporučím dál. Ještě jednou moc děkuji.

O. Přibyl - 30.04.2018 (11:02)

Pan Ráž mi již několikrát pomohl s výběrem auta. Mohu jen potvrdit absolutní profesionalitu, skvělou komunikaci a jednání. Všem vřele doporučuji pana Ráže kontaktovat a využít jeho služeb.

Pavel S, - 26.03.2018 (04:59)

Vse dulezite jiz bylo napsano - profesionalita, peclivost, ochota a spolehlivost. Mondeo jezdi na jednicku, byla to dobra volba. Po pul roce jsem pri tuhych mrazech jen preventivne vymenil baterii, Pane Raz, preji Vam mnoho spokojenych zakazniku jako jsem ja. Pokud budu v budoucnu opet kupovat ojete auto, cekejte telefonat :)

Martin Roman - 28.02.2018 (04:38)

Pana Ráže jsem požádal o asistenci při koupi vozidla Ford Mondeo III SCTi z bazaru AAA Auto. Pan Ráž vozidlo nejprve prověřil přes své kontakty přímo v autobazaru a zajistil jeho přistavení mimo hlavní prodejní plochu. Díky tomu bylo dostatek času a prostoru na důkladnou prohlídku, která zahrnovala vizuální kontrolu, měření tloušťky laku, kontrolu servisní dokumentace, diagnostiku, zkoušku jednotlivých prvků výbavy a v neposlední řadě zkušební jízdu spolu s kontrolou podvozku na zvedáku. Na konci jsem měl dokonalý přehled o stavu vozidla včetně informací o zkušenostech s daným typem od mechanika z Fordu. Ač jsem nakonec daný automobil nepořídil, byl jsem se službami pana Ráže velmi spokojen.

Radim Madeja - 30.01.2018 (11:47)

Nejlepší volba, jak se pojistit, že nekupujete bůhvíco je obrátit se na p. Ráže. Mám čerstvou zkušenost a všem jeho služby doporučuji. Pomohl mi nejen s výběrem vozidla, ale asistoval při jeho prohlídce a následné koupi. Jeho přístup je profesní, sám bych rozhodně nevěděl na co koukat, co prověřovat. Navíc je to slušný člověk. Příště bych nevolil jinak! Díky!!!

Peter - 14.01.2018 (07:45)

V minulosti sme už pri kúpe auta urobili chybu, lebo sme si kúpili auto v zlom technickom stave koli našej neznalosti. Teraz sme už nechceli urobiť rovnakú chybu a preto sme si na internete našli pána Ráža. Na začiatku sme si cez telefón upresnili čo chceme a pán Ráž nám poradil aký typ motoru je najmenej poruchový atď. Po nejakej dobe sme si našli auto ktoré sa nám celkom páčilo, Išli sme sa naňho pozrieť a pretože z náško laického pohľadu vyzeralo ok, tak som kontaktoval pána Ráža či sa naňho príde pozrieť. Z jeho prístupom sme boli maximálne spokojní a bolo vidieť že sa do svojej práce vyzná, dokonca nám vybavil aj malú zľavu. Auto dokladne skontroloval. Na základe jeho názoru sme sa rozhodli pre kúpu auta. Autom už chvíľu jazdime a sme spokojní. Pri kúpe ďalšieho vozidla ho určite budeme znovu kontaktovať. Služby pána Ráža možeme doporučiť. Ďakujeme.

Celkem komentářů: 199

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.