Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Silvia Klasa - 13.11.2012 (09:11)

Dakujem moc za pomoc pri vybere auta, je krasne a skvele slape! A teda hlavne ziadne skryte vady, o ktorych by sa nevedelo, alebo ine podobne neprijemne prekvapenia. Urcite odporucam vyuzit sluzby pana Raza)

Tomáš Haraga - 31.10.2012 (04:40)

Dobrý den, pana Ráže mohu vřele jen doporučit. S jeho asistencí jsem byl velice spokojen, auto důkladně prohlédl a poskytl mi další užitečné informace. Pokud zvažujete nákup ojetého automobilu určitě doporučuji využít této služby. TH

Matej D. - 16.10.2012 (09:26)

Zdravím, chceme týmto poďakovať za pomoc s výberom resp. zhodnotením skutočného stavu vozidla. Skontrolovanie vozidla sa podarilo dohodnúť zo dňa na deň, vybrané auto p. Ráž dôkladne prehliadol, zhodnotil oproti uvádzanému stavu a odhadol následné potrebné investície. Určite odporúčame využiť tieto služby pri výbere ojazdeného vozidla.

Michal Mrkvička - 01.09.2012 (01:48)

V průběhu srpna 2012 jsme s přítelkyní za asistence pana Ráže kupovali naše první ojeté auto Hyundai Getz. Vzhledem k malým zkušenostem a znalostem technické stránky automobilů nám pomoc pana Ráže byla velmi přínosná. Jeho ochota, vstřícnost a velké zkušenosti v oboru byly hlavní doménou jeho kvalitně odvedené práce za slušnou cenu. Po důkladné kontrole námi vybraného vozu a zhodnocení technického stavu nám také poskytl cenné rady do budoucna. Automobil jsme se rozhodli zakoupit a nyní rozhodně nelitujeme. Ještě jednou panu Rážovi děkujeme za neocenitelnou pomoc. Můžeme jeho služby všem vřele doporučit.

Ivana Gecová - 24.08.2012 (09:52)

Zdravím pana Ráže i ostatní, v průběhu srpna jsem se rozhodla pořídit si nový vůz. Preference: hezká barva a hlavně co nejméně starostí v následujících letech, protože tomu vůbec nerozumím. Pan Ráž se byl se mnou podívat na dvě auta. První bylo krásné červené, ale po prohlídce pana Ráže jsme zjistili, že to byla jen naleštěná bída. Auto bylo bourané, pravděpodobně mělo i stočené kilometry, po dvouch hodinách pečlivé prohlídky vyjmenoval tolik neduhů, že jsem se rozhodla (ač velmi nerada) auto nepořídit, a to i přes to, že pan Ráž byl schopen vyčíslit nejnutnějěí opravy a vyjednat adekvátní slevu. Když následně viděl mé zklámání, pomohl mi vytipovat prodejny, kde měl dobrou zkušenost. Následně jsme vybrali auto, se kterým jsem já a viditelně byl i on spokojen. Služby pana Ráže vřele doporučuji, při jednání je seriozní a velmi příjemný. V nabídce asistencí při výběru vozidla je jeho cena levnější, ale kvalita několkrát cenu převyšuje. Vím, že to bude znít divně, všichni chodíme do práce pro peníze, ale měla jsem pocit, že pan Ráž je potěšen z mé radosti a dobrého výběru. A to už se dnes moc nevidí. Takže hodně štěstí při výběru!

Jiří Fexa - 07.08.2012 (01:37)

Dobrý den všem, v červenci jsem s panem Rážem kupoval ford mondeo kombi, r.v. 2004. S jeho službami jsem byl naprosto spokojen, vyzdvihuji jeho ochotu a příjemné jednání jak po telefonu, tak při osobním kontaktu. Byl jsem se s ním podívat na dvě auta, obě pečlívě prohlédl a na místě byl schopen říci (případně jestě telefonicky ověřil),kolik budou stát opravy nalezených závad. Celý průběh jednání s autobazarníky jsem nechal na něm a dobře jsem udělal, ví jak s nimi jednat ve Váš prospěch nevyjímaje v to smlouvání o ceně. Následně jsem se s ním ještě po koupi domluvil na drobné servisní práce (výměna oleje, filtrů atd.), cena,kvalita a rychlost odvedené práce optimální. Jeho asistenci při koupi auta můžu doporučit, cena je naprosto přiměřená kvalitě odvedené práce. S autem jsem spokojený. Tímto pana Ráže zdravím a ještě jednou děkuji za odvedené služby. Fexa.

Honza Rýznar - 30.07.2012 (07:46)

Skvělá asistence můžu jen doporučit. U prvního automobilu odhalil celou historii "skvělého dovezeného vozu z Německa" Druhé auto u něho prošlo a byla to výborná koupě, jsem s ním spokojený.

Hrdlička Jarda - 30.07.2012 (01:44)

Dobrý den, taky bych se rád připojil k pozitivním referencím na práci pana Ráže. Před několika dny mi velice pomohl při výběru auta v AutoESA. Díky jeho asistenci jsem si vybral dobré auto a můžu být klidný a spokojený, že jsem svoje peníze dobře "utratil". JH PS pro ty kdo se chystají na nákup auta v bazaru bych měl pár tipů z vlastní zkušenosti na co si dát pozor, ale tady to asi není vhodné místo se rozepisovat.

Radim Foldyna - 27.07.2012 (12:15)

Také jsem využil nabízené služby a musím říct že jsem se službou spokojen. Pan Ráž je opravdu profesionál a ví co děla. Službu jsem využil poprvé a tak jsem si nebyl úplně jistý jak to bude probíhat a zda to stojí za to, ale když jsme byli na místě a p. Ráž začal kontrolu, bylo mi jasné, že jsem udělal dobře. Můžu všem jen doporučit.

Kamil Potoma - 12.07.2012 (04:58)

Největší výhodou je, že p. Ráž odhalí všechno, co se při prohlídce odhalit dá, vč. nedostatků, kt. laik nemá šanci zjistit. Navíc, ve větších bazarech ho už znají a raději hned na začátku řeknou, jestli se prohlídka vůbec vyplatí. Nejde jen o ohodnocení vybraného vozu, ale i o rady zkušeného technika, kt. vám řekne, co od kterého auta očekávát, s jakými problémy se potýká nebo jestli daná cena odpovídá stavu auta. Pro všechny, kdo chtějí mít při koupi větší jistotu, doporučuji.

Tomáš Růžička - 10.07.2012 (02:06)

Také se přidám k pozitivním ohlasům. Chtěl jsem koupit svoje první auto, ale můj obor je někde úplně jinde. Po všech hrůzostrašných historkách, které jsou najít na webu a co jsem slyšel od známých jsem se rozhodl že určitě musím mít nějakou asistenci. V bazaru pana Ráže už znali, takže hned začali popisovat co všechno autu chybí. Prohlédli jsme auto a po zhodnocení stavu jsem se rozhodl pro koupi s tím, že pan Ráž udělá základní údržbu (olej, pneumatiky, atd.) a opraví pár drobných závad. Po týdnu ježdění sice ještě začala zlobit elektronika, kterou jsme neodhalili na začátku. Ale ta byla také promptně opravena a auto teď jezdí perfektně. Nezbývá než doufat, že to tak dlouho vydrží. I když přičtu cenu všech oprav k usmlouvané ceně, tak mi pořád vychází dobře vybavené auto za odpovídající cenu. Moc děkuji za ochotu a veškerou pomoc.

Martin Labaš - 04.06.2012 (12:31)

Ještě jednou děkuji za pomoc při výběru a koupi vozu. Pan Ráž je člověk na svém místě,najde vady,co laik nepozná a že jich je spousta a prodejce v bazaru vám vady na voze neřekne nebo zatají. Vynikající servis a profesionální přístup. Dozvěděl jsem se spoustu informací i rad,které jsou velmi užitečné. Mohu všem doporučit služby pana Ráže.

Jaroslava - 02.06.2012 (05:50)

Ráda bych přispěla ke kladným ohlasům na poskytovaný servis pana Ráže. Auto jsem vyhlížela několik měsíců a byla s panem Rážem telefonicky v kontaktu. Když se konečně objevil kýžený kousek v bazaru, musela jsem na pár dní odjet, a tak jsem svěřila konečnou prohlídku před koupí panu Rážovi. Velmi děkuji za profesionální přístup a informace, které jsem se o autu dozvěděla. Pan Ráž poskytuje vynikající servis a je možno se na jeho slovo spolehnout, všem ho vřele doporučuji a další auto opět za jeho asistence.

František Trunec - 24.05.2012 (09:10)

Obrovsky dik za skvele odvedenou praci! Pan Raz je vazne odbornik, prohledne auto skrz naskrz, a diky svym znalostem ma u prodejce respekt. Prodejce si pak nedovoli vam cokoli nalhavat a vite presne v jakem stavu auto kupujete. Pri prohlidce jsme diky panu Razovi ziskali nezanedbatelnou slevu a v bazaru daji do poradku vse, co autu vytknul. Ziskali jsme nekolikanasobne vic, nez kolik jsme za sluzby zaplatili, a to nemluvim o tom dobrem pocitu, ze jsme nenaleteli a udelali dobry obchod bez nervu. Naprosty profesional i pokud jde o jednani. Jeste jednou diky, vrele Vas doporucim!

Jan Hrubec - 23.05.2012 (11:33)

Pana Ráže rozhodně doporučuji, je určitě mnohem lepší nejít do bazaru sám, protože nemůžete čekat, že prodávající 'bazarník' vám řekne pravdu. Spoustu věcí, které normální člověk neodhalí vám prostě sympaťák z bazaru neřekne a je potřeba mít ssebou někoho, kdo ví kam se kouknout. Rozhodně to stojí za tu menší investici.

Michal Mertl - 04.05.2012 (10:40)

S pomocí pana Ráže jsem koupil již druhý vůz. U předchozího vozu mi několik aut z různých důvodů nedoporučil, a asi hlavně proto s nakonec zakoupeným vozem nebyly za 3 roky žádné potíže. I nedávno zakoupená a jím prohlédnutá oktávka, kterou jsem po koupi ještě nechal pečlivě prohlédnout/změřit v autorizovaném servise, se jeví jako bez problémů (nestočená, skutečně servisovaná v aut. servise, bez zjištěných závad) a věřím, že bude dlouho dobře sloužit. Vždy mě znovu překvapí, co všechno na prohlížených autech dokáže odhalit a všem doporučuji, aby využili jeho služeb a vyhnuli se tak pozdějšímu nemilému překvapení.

Viktorie - 02.05.2012 (09:28)

S panem Razem jsem koupila ojetou 9 let starou Hondu Civic. Nijak zvlast se nadsene netvaril a slovy chvaly opravdu setril. Od znameho technika bych asi mozna nedostala takovy obrazek o stavu a riziku koupe, jako od pana Raze. Pan Raz ma zkusenosti, a vi ze sam muze byt prodejcem "prelsten". Vime vsichni, jak kazdy, kdo dela do aut je super extra neomylny odbornik. Pan Raz mnoho zbytecnych reci nenadela, naproti tomu disponuje peclivym vsimavym zkusenym postupem pri sve praci. To je to hlavni, cim si ziska u Vas opravnenou duveru za opravnenou, velice slusnou cenu.

Lukáš Gardiančík - 04.04.2012 (09:29)

Chtěl bych se připojit k velmi pozitivním ohlasům na práci pana Ráže, který mi pomáhal s koupí automobilu Škoda Octavia 1. Jak jistě všichni víme o toto auto je velký zájem ze strany zákazníků a proto i ze strany prodejců, kteří se snaží za každou cenu a to podotýkám za každou cenu tento typ auta prodat v jakémkoliv stavu. Nálepku auta s nejstahovanějším tachometrem a dalšími nekalými úpravami si bohužel, ne svou vinou, nese po celou dobu prodeje v bazarech. Proto musím považovat práci pana Ráže za excelentní a absolutně potřebnou, protože v džungli zlodějů a překupníků je jako jeden z mála naší jedinou nadějí na změnu k lepšímu. Proto ještě jednou Vám moc děkuji za výbornou spolupráci a poskytnutý servis. Lukáš Gardiančík

Lukáš Gardiančík - 04.04.2012 (09:29)

Chtěl bych se připojit k velmi pozitivním ohlasům na práci pana Ráže, který mi pomáhal s koupí automobilu Škoda Octavia 1. Jak jistě všichni víme o toto auto je velký zájem ze strany zákazníků a proto i ze strany prodejců, kteří se snaží za každou cenu a to podotýkám za každou cenu tento typ auta prodat v jakémkoliv stavu. Nálepku auta s nejstahovanějším tachometrem a dalšími nekalými úpravami si bohužel, ne svou vinou, nese po celou dobu prodeje v bazarech. Proto musím považovat práci pana Ráže za excelentní a absolutně potřebnou, protože v džungli zlodějů a překupníků je jako jeden z mála naší jedinou nadějí na změnu k lepšímu. Proto ještě jednou Vám moc děkuji za výbornou spolupráci a poskytnutý servis. Lukáš Gardiančík

Veronika Hašková - 28.03.2012 (07:31)

Měla jsem zájem koupit ojeté auto, ale vůbec autům nerozumím a mezi kamarády/známými nemám žádného mechanika nebo prostě člověka, který rozumí autům natolik, aby byl schopen identifikovat vady a potenciální problémy, které laik jako já nemá šanci rozeznat. Pana Ráže mi dohodil google, překvapilo mě, jak málo lidí nabízí tyto služby, když tolik lidí kupuje ojetiny. Po krátkém váhání, přeci jen se jednalo o neznámého člověka přes internet, jsem se s panem Rážem domluvila na prohlídce vybraných aut. Prověřování stavu bylo důkladné, na autě, které kupuji od známých nenašel žádnou vadu a konstatoval, že auto má zřejmě opravdu tak málo najeto, jak uvádí prodávající. Domnívám se, že využitím služeb pana Ráže jsem významně snížila rizikovost tohoto způsobu pořízení auta, doporučuji všem, kdo chtějí alespoň částečně snížit rizika, která jsou s koupí ojetin spojená.

Celkem komentářů: 199

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.