Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Jan Šleichert - 24.11.2023 (09:43)

Pan Ráž mi při nákupu ojeté Octavie z bazaru významně pomohl. Auto prohlédl odshora dolu, provedl diagnostiku a kontolu oprav karoserie a celkově nic nenechal náhodě. Sám bych si takto určitě neporadil. Pak následovala zkušební jízda a asistence při jednání s bazarem ohledně historie vozu. Vše dopadlo dobře a já si mohl auto koupit s jistotou, že jsem bazaru na nic nenaletěl. Kromě výše uvedeného také oceňuji lidský a vřelý přístup a ochotu zodpovědět všechny mé dotazy. Služby pana Ráže mohu vřele doporučit. Jsou to nejlépe utracené peníze při koupi auta.

Alice Vagenknechtová - 08.11.2023 (12:37)

Pan Ráž je odborník a naprostý profesionál. Pomohl mi v srpnu s nákupem ojetého vozu Škoda Fabia III. Konzultovala jsem s panem Rážem několik vhodných aut na portálu Škoda Plus, po nalezení vhodného vozu jsme jeli vůz prohlédnout. Naprosto precizní detailní prohlídka vozu, poté informace, že vůz doporučuje. Vůz jsme koupili, od srpna jezdím s tímto vozem a jsem naprosto spokojená. Doporučuji služby pana Ráže při nákupu vozu :)

Robert Candra - 11.10.2023 (12:59)

Pan Ráž je naprostý profesionál. Stoprocentně ví, co dělá, je spolehlivý, klidný, ochotný. Po minutě u prvního prověřovaného auta mi bylo jasné, že díky jeho expertize se vyhnu koupi, které bych brzo litoval, a ve výsledku ušetřím. Pomohl mi najít a vybrat auto v rámci mých potřeb i možností. A ještě se s ním dá mluvit třeba o podcastech)) Jeho služby vřele doporučuju!

Patrik Ihracký - 15.09.2023 (11:02)

Pan Ráž na velice příjemně zapůsobil jako člověk, se kterým se můžete pobavit o čemkoli. Ačkoli jsem zavolal na poslední chvíli, měl jsem štěští, že měl pan Ráž volno a hned odpoledne jsme se setkali na kontrole Škody Superb. Něvěřil jsem vlastním očím, co všechno se kontroluje a co by mě jako obyčejného smrtelníka nikdy nenapadlo zkontrolovat. Díky jeho důkladné kontrole se přišlo na nefunkční zámek pravých zadních dveří, které prodejce nechal opravit. Co bylo skvělé, že mě upozornil, co bude v nejbližší době případně vyměnit a tak mám představu, kolik peněz bude potřeba do auta ještě investovat v průběhu jedno či dvou let. Bez této služby si už nedokážu představit, že bych kdy kupoval nějaký vůz.

Jiří Bednář - 02.09.2023 (10:57)

Na pana Ráže jsem vsadil s pomocí s výběrem ojetého auta již podruhé (nyní Ford S-Max) a opět mohu potvrdit profesionalitu jeho práce.

Libor Engelthaler - 02.08.2023 (01:24)

Pan Ráž zkontroloval mnou vybraný vůz již druhý den po naší telefonické domluvě. Oceňuji rozsah kontroly vozu: je patrné, že ví, co dělá a bylo také znát, že u prodejce má dobré jméno. Při kontrole nebyly shledány žádné závady a já s důvěrou přistoupil ke koupi vozu. Služby pana Ráže vřele doporučuji a až budu příště potřebovat, obrátím se na něj znovu.

Jan Ševčík - 23.06.2023 (08:01)

Měl jsem speciální požadavky na auto a s panem Rážem jsme je dokázali zakomponovat a vytipovat typy aut. Dalším aspektem je, že jsem z minulosti ovlivněn nekalými praktikami některých prodejců, proto jsem byl rád, že mohu mít na své straně odborníka pro převzetí auta. Upřímně, tohle mi pomohlo úplně nejvíc. Je to skvělá služba a za velmi příjemné a dostupné peníze. Byl jsem s panem Ražem nadmíru spokojen. Výběr auta trval trochu déle, ale dneska již jezdíme v naší nové RAV4 Hybrid.

David Pavlíček - 21.06.2023 (08:12)

Michal mi před devíti lety pomohl vybrat ojeté auto. Ještě stále jezdí. Ale už se pomalu poohlížím po novém, možná budu Michalovi muset po letech zase zavolat. ?

Martina Kubištová - 24.05.2023 (10:24)

Kontakt na pana Ráže jsem dostala od kamaráda, kterému s koupí auta pomohl. Jeho služby určitě doporučuji každému, kdo chce koupit ojetý vůz, ale i třeba když si nevíte rady, kde auto hledat. Perfektní profesionální přístup a komunikace na jedničku. Díky němu proběhla koupě auta bez stresu a v naprosté pohodě. Za vše moc děkuji.

Petr - 04.05.2023 (05:34)

Pan Ráž jedná naprosto profesionálně a pomohl mi při koupi ojetého vozu. Díky jeho přístupu jsem si nejen srovnal, o co vlastně usiluji, ale zároveň jsem pochopil, jak ke koupi přistupovat a co si hlídat. Jím doporučený vůz je opravdu 100% a jsem s ním velice spokojený. Jeho služby jednoznačně doporučuji a považuji platbu za ně jako nejlepší možnou pojistku pro zakoupení kvalitního vozu. Jeho profesionalitu ocenil i prodávající, který si od něj vyžádal kontakt na budoucí koupi jeho vlastního vozu.

Katka Makešová (AUTO-BRANKA) - 06.04.2023 (09:26)

Dobrý den, Michale. Plním jak jsem slíbila. S panem Rážem jsem se setkala poprvé 4.4.2023, kdy přijel spolu se zákazníkem se podívat a projet námi nabízený ojetý vůz Škoda. Za dobu, co působím na pozici prodejce ojetých vozů, jsem se nikdy nesetkala s tak profesionálním a zároveň velmi příjemným jednáním ze strany kupujícího i poradce pro výběr vozu. Pan Ráž je z mého pohledu opravdu znalý, nic nenatahuje a ví přesně co dělá. Nebudu to tady srovnávat s "kamarády," kteří se vydávají za mechaniky a extrémní rozumbrady, které tady občas máme, nicméně přístup se kterým jsem se měla možnost setkat u pana Ráže hodnotím na 10/10. Pokud budete mít kdokoli možnost potkat pana Ráže, ať už jako Vašeho asistenta, nebo naopak, jako osobu, která přijede radit kupujícímu, tak si z toho setkání odneste co nejvíce "tak takhle se to dělá správně." Ještě jednou moc děkuji jak Vám Michale, tak kupujícímu za tento přístup a přeji Vám, ať jste stále takový profesionál a pohodář, jako jste byl tady. Děláte to moc dobře.

Miloš - 06.02.2023 (07:24)

Kontakt na pana Ráže jsme dostal od spokojeného kamaráda, kterému pomohl vybrat auto. A i já mohu služby pana Ráže jen doporučit. Je to profesionál, který ví, na co se při koupi ojetého vozidla zaměřit, a dokáže vám doporučit auto, na jehož technický stav se můžete spolehnout. Ostatně s prověřeným autem jezdím už více jak rok bez dodatečných nákladů.

Michal M. - 22.12.2022 (01:32)

Pan Ráž mi během 10 let pomáhal s kontrolou dvou zakoupených ojetých aut. Určitě můžu doporučit, svou práci odvádí na 100 %. Dokáže objevit obtížně rozpoznatelné závady, popsat budoucí nezbytné opravy a celkově zhodnotit výhodnost koupě (cena/stav vozu).

Viktor - 15.12.2022 (10:11)

Pana Ráže si jako poradce při výběru ojetiny moc vážím. Používám výhradně jeho služeb.

Michael - 19.10.2022 (07:26)

Pan Ráž mi pomohl jak s prodejem starého tak s koupí nového auta - s tím jsem v zápětí vyrazil na roadtrip do Španělska (cca 6000km) a vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Je to férový a milý chlap, 100% doporučuji :)

Pavel - 20.09.2022 (10:52)

Před rokem a půl jsem se na pana Ráže obrátil, a mohu jen doporučit. Celkem se se mnou byl podívat na dvě auta, s tím že první mi nedoporučil ke koupi a druhé - vw caddy z autobazaru Autodraft - ano. Dnes po více než roce a více než 12 000km byla na autě potřeba jen vyměnit autobaterie a dát nové brzdy - což je pro 8 let staré bazarové auto pochopitelné. Děkuji!

Zuzana - 12.09.2022 (01:31)

Pana Ráže vřele doporučuju! Koupi svého prvního auta jsem odkládala, protože jediné, co jsem na autě sama schopna zhodnotit je jede-nejede a líbí-nelíbí, jsem prostě naprostý laik a ani mezi známými nemám nikoho, kdo by se v autech příliš vyznal. Naštěstí jsem našla na pana Ráže, který mi auto jak vyhledal, tak i kompletně zkontroloval. Na místě objevil, že byl přelakovaný bok a asi měněné dveře, vše na místě ověřil, na místě domluvil slevu a nabídl, že se na něj v den převzetí vozu mohu obrátit, kdyby cokoli. Moc děkuju za lidský a přístup :) Moje hlavní zakázka byla auto, které mi vydrží na dlouhé roky, což věřím, že se povede, takže služby pana Ráže nebudu dlouho potřebovat, ale budu s radostí doporučovat přátelům a známým :) Děkuju!

Vendula - 05.09.2022 (06:48)

Na 100 % doporučuji! Recenze často nepíšu, ale tady nemůžu jinak. Nedokázala jsem si představit, ze bych koupila auto z bazaru bez cizí pomoci, proto jsem se obrátila na pana Ráže. Udělá předvýběr, takže nemusíte objet všechna auta, abyste zjistili, že většina z nich je naprosto nevyhovujících. Všechno řádně zkontroluje, vysvětlí, poradí. Dokonce, pokud chcete, doporučí i pojišťovacího specialistu nebo servis. Doufám, že jeho služby dlouho nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se na něj znovu obrátím.

Richard - 14.06.2022 (03:41)

Škoda Octavia koupená v Auto Jarov. Pohotová komunikace při výběru auta. Profesionální, pragmatický a zároveň lidský při osobním výběru. Maximální spokojenost. Dostal jsem doporučení od kamaráda a vřele mohu doporučit dále.

Jiří D. - 27.04.2022 (11:19)

VW CADDY, koupeno v Toyota Dolák Příbram. Touto cestou ještě jednou poděkuji panu Rážovi za jeho služby. Dnes jsem v Jihlavě ve značkovém servise VW nechal vyměnit olej a auto celé zkontrolovat při pravidelné servisní prohlídce. Auto se jeví v super stavu absolutně (v této chvíli) bez závad. Takže výsledek prohlídky vozu na místě panem Rážem a servisu je úplně shodný. Vřele doporučuji si při nákupu ojetiny pana Ráže najmout. Opravdu se to vyplatí. Děkuji.

Celkem komentářů: 265

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.