Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Vojtěch Kos - 24.09.2021 (08:09)

Dnes jsem měl možnost osobně se setkat s panem Rážem, kterého jsem si na základě doporučení mých kamarádů objednal jako asistenta při koupi ojetého vozu. Z koupě vozu jsem měl po předchozích zkušenostech obavy, neboť jsem byl v roce 2014, kdy jsem si sám kupoval svůj první vůz, těžce napálen prodejcem DAVO CAR (jako nebouraný mi prodali za 200.000,- vůz, u nehož jsem následně v autorizovaném servisu zjistil, že na něm byla z důvodu havárie provedena oprava za 150.000,-. Každopádně pan Ráž je del mých osobních zkušeností naprostý profesionál a to jak po stránce odborné, tak i po stránce lidské. Pane Ráži, děkuji velice za Vaše služby a zejména za Váš lidský přístup, kdy má obava byla Vaším přístupen a chováním během několika minut přetavena v pohodový a bezproblémový nákup ojetého vozu. Všem vřele doporučuji. Jste borec.

Michal Novák - 17.09.2021 (11:15)

Výběr dobrého ojetého vozu je takové dobrodružství s nejasným výsledkem a bez průvodce neuvážený hazard. Michala Ráže mohu rozhodně doporučit. Jeho pomoc s nalezením a prověřením vozu mi umožnila provést rozhodnutí o koupi s pocitem, že se jedná o správnou investici.

Alexandra Ostadalova - 09.09.2021 (10:04)

Pana Ráže mi doporučili kolegové z práce, kteří s ním koupili už několik aut. Takže když jsem přišla s tím, že chci něco "vtipnýho, bezpečnýho, s automatem a koženýma sedačkama" nebylo to určitě zadání od člověka co autům rozumí. Nicméně našli jsme Volvo C30. Od té chvíle už to byla velká jízda - pan Ráž si před cestou do Plzně zjistil veškeré důležité informace od prodávajícího, na místě auto zkontroloval, projel se mnou a hned našel vady o kterých ani prodávající sám nevěděl - auto mělo být po komplet servisu. Vyjednal mi na auto neskutečnou slevu, která bohatě pokryje plánované náklady na opravu. Doporučil následné kroky - servis, asistenci s převodem, schválil mi koupi zimních kol a pomohl s uskladněním. Pro mě top zkušenost s někým komu můžete na 100% veřit, že kope za vás...vlastně mě mrzí jediná věc, že teď už dlouho další auto kupovat nebudu :o)

Markéta V. - 26.08.2021 (12:19)

Přidávám se tímto k spokojeným zákazníkům. Autům vůbec nerozumím a od přátel jsem dostala spoustu dobrých rad. Bohužel často protichůdných. Pan Ráž mi vytrhl trn z paty. Auto vybral a následně prověřil od A do Z. Zatím jsem naprosto spokojená. S výběrem i s technickým stavem vozidla, který přesně odpovídá tomu, co bylo avizováno. Pan Ráž je bezpochyby znalý svého oboru, ale je to taky velmi příjemný člověk, se kterým byla radost komunikovat. Z mé noční můry se nakonec stala docela pohodová záležitost.

Míša - 15.08.2021 (06:45)

S Michalem jsem koupila už dva vozy a nedám na něj dopustit. Spokojenost maximální. Doporučuji všem.

Jan Beneš - 10.08.2021 (02:45)

Rád bych tímto poděkoval panu Rážovi za pomoc během koupě auta. Nejen že při koupi vozu vše prověřil a zkontroloval ale pomohl mi také při rezervaci vozu. Věřím že jeho slova o tom že auto vypadá v pořádku a bude sloužit se potvrdí. Komunikace a ochota na jedničku. Ještě jednou díky a budu Vás doporučovat dál!

Markéta Ščuryová - 25.07.2021 (10:08)

Ráda bych tímto poděkovala panu Rážovi. Je to člověk na svém místě, je s ním velmi příjemná a rychlá domluva. Své práci rozumí, ví kam se podívat, na co se zaměřit, jak na prodávajícího zatlačit, pokud něco nesedí. Jsem velmi spokojená a jeho služby mohu jen doporučit.

Jan S. - 17.07.2021 (02:48)

Služby pana Ráže mohu vřele doporučit. Při koupi ojetého vozidla mi ochotně se vším poradil, od výběru vozidla v konkrétním autobazaru, přes detailní prohlídku technického stavu auta, vyzkoušení vozidla při jízdě, prověření servisní historie vozu, po rady při vyřizování kupní smlouvy. Srozumitelně mě upozornil na všemožné nedostatky vozidla, co mohu do budoucna od auta očekávat, co bude pravděpodobně nutné měnit/opravit apod. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová a profesionální, a jsem velmi rád, že trpělivě odpověděl na všechny moje (občas možná trochu naivní) otázky. Výběr a koupě ojetiny pak pro mě byla nakonec velmi pozitivním zážitkem!

Adam Kahánek - 19.06.2021 (12:09)

Pana Ráže můžu vřele doporučit. Pomohl mi s kontrolou auta před koupí, díky čemuž jsem se o autě a jeho historii dozvěděl mnohem více. Okamžitě šlo vidět, že má bohaté zkušenosti a znalosti. Já jsem mu za kontrolu velmi vděčný, jelikož hodně pomohl :) S panem Rážem je skvělá domluva, je velmi ochotný a příjemný svým vystupováním. Kdo váháte, zda jeho služeb využít, neváhejte, neuděláte chybu! :)

Lucie I. - 11.06.2021 (11:10)

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Rážovi za profesionální pomoc při koupi mého prvního auta. Velmi jsem ocenila jeho lidský přístup, zájem a trpělivost. Vřele doporučuji všem!

Stanislav Jirec - 13.05.2021 (09:11)

Pana Ráže mohu jen doporučit, skvělý přístup k zákazníkovi. Zkontroloval mnou vybraný vůz, vyjednal slevu a asistoval při koupi.

Václav Polanský - 08.05.2021 (08:15)

Jsem moc rád, že jsem se rozhodl využít služby pana Ráže. S jeho pomocí jsem si koupil přesně takové auto jaké jsem si přál. Je to opravdu profesionál ve svém oboru. Jeho přístup je navíc velmi vřelý a vstřícný a je hned poznat, že na zákaznících mu opravdu záleží. Díky!

Tereza Horáková - 27.04.2021 (07:39)

Cením si toho, že je pan Ráž slušný člověk a snaží se pomoci za jakékoliv situace. Pár měsíců zpět jsme kupovali auto z dovozu, byl páteční večer a v sobotu dopoledne jsme měli vyzvedávat auto. Dostali se k nám veškeré papíry od auta- servisní historie, ale i interní výpis všech oprav. Něco nás tam znepokojilo a byli jsme opravdu nešťastní a na vážkách, zda neodstoupit od koupě. Potřebovali jsme někoho, kdo tomu rozumí a řekne k tomu svůj názor. Hledali jsme na internetu, na koho se obrátit a našli pana Ráže, kterému jsme zavolali, poprosili o pomoc a on nám velmi ochotně vyšel vstříc, zaslané dokumenty prohlédl a dlouze nám nastínil svůj postoj. Opravdu velké díky za záchranu a ochotu....takových lidí moc není. Děkujeme!

L.Rejšková - 08.04.2021 (08:55)

Pán Ráž je profesionálem na pravém místě. Autům perfektně rozumí a dokáže výborně poradit. Během výběru auto jsem jej nejdříve telefonicky zkontaktovala, aby mi poradil, zda vůbec auto kupovat, Poté jsem se rozhodla, že je mi auto nakonec souzeno a šli jsme se společně do bazaru osobně podívat. S panem Rážem jsem měla naprostou jistotu, že nekupuji "zajíce v pytli" a skutečně tomu tak je, jak ukázal první servis po koupi vozu. Šlo jen o běžný servis (olej, filtry aj.). Rovněž mi vyjednal, aby bazar udělal v rámci "předprodejních služeb" novou STK. Vřele doporučuji služby pana Ráže. :) Rejšková

Jiří F. - 20.03.2021 (07:49)

Dobře investované peníže, pan Ráž je profesionál na svém místě. Koupě auta proběhla v naprostém pořádku a v plné spokojenosti, doporučuji.

Vladimír - 04.03.2021 (11:04)

Můžu jednoznačně doporučit naprosto profesionální služby pana Ráže. Perfektní a rychlá domluva na prohlídce, z mého laického pohledu detailně provedená kontrola vozu i zkušební jízda a ve výsledku u mě dobrý pocit z koupě auta. Až budu kupovat další auto, obrátím se na pana Ráže rád znovu.

Stanislava - 21.02.2021 (09:02)

Asistenci při koupi ročního vozu jsem využila v únoru tohoto roku a vše proběhlo k mé spokojenosti. Pan Ráž zkontroloval technický stav vozu a vyjednal i provedení servisu a technickou kontrolu vozidla stavajicim autobazarem. Auto jezdi dobře a bez problémů. Navíc mi poradil kde mohu zakoupit i levně pneumatiky. Určitě všem doporučuji.

Zdeňka Čermáková - 11.12.2020 (09:25)

Opět děkuji panu Rážovi, za perfektní spolupráci. Již podruhé mi pomohl s výběrem a nákupem auta. Je lhostejno zda si vyberete auto za pár korun, nebo drahouška, vždy je komunikace perfektní. V ostatních komentářích se dočtete vše podstatné. Já doporučuji všem a děkuji mnohokrát. Žádný stres, jen radost s nákupu.

Martin Richter - 09.12.2020 (09:28)

Dobrý den, v červenci jsme s partnerkou vybrali u Autodraft v Praze VW Passat B8 Variant 2.0 110 kW 12/2016 145000 km. Kupovali jsme si naše první auto a měli jsme trochu strach, abychom špatně nevybrali. Vzali jsme si s sebou na prohlídku pana Michala Ráže, od kterého jsme si chtěli nechat auto zkontrolovat. Když jsme dorazili na místo, pan Ráž již měl auto otevřené, kompletně nám jej zkontroloval přes diagnostiku, změřil hloubku laku a zkontroloval podvozek na zvedáku a v neposlední řadě auto projel. Upozornil nás i na sebemenší, malé nedostatky, kterých bych si normálně ani nevšimnul. Následně nám u prodejce vyjednal výměnu brzdových destiček, nové letní i zimní pneumatiky, vyčištění klimatizace ozónem, to vše v ceně vozidla. I na doporučení pana Ráže jsme se rozhodli auto koupit. Loučil se s námi se slovy, že kdyby nastal s vozidlem jakýkoliv problém, můžeme ho kontaktovat, že nám pomůže vše vyřešit. Dnes jsem s autem úspěšně prošel první STK. Za tu dobu jsem najezdil přes 10000 km a jedinou potíž jsem měl se žhavicí svíčkou, kterou jsem si nechal vyměnit v servisu. Jinak auto funguje absolutně bez problémů. Moc bych chtěl ocenit skvělý a profesionální přístup pana Ráže. Pokud budeme někdy kupovat další vůz, znovu se na něj obrátíme a všem doporučujeme využít jeho služeb. Děkujeme.

Jakub - 04.12.2020 (02:50)

Můžu jenom doporučit, najednou může být i kupě auta pohodová :) Naprosta spokojenost, dekuji za pomoc, ne jen pri obhlide ale i při "papirovačkach" :)

Celkem komentářů: 237

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.