Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Ondřej - 08.07.2024 (10:33)

S Michalem jsme v květnu 2024 koupili Passata 1.5 TSI r.v. 2020. Má teď za sebou cca 5000km z toho 3000 po Rakousku a Švýcarsku. Musím mu poděkovat za pomoc při výběru a koupi auta, povedlo se až na druhý pokus. První vybrané nebylo dobré. Druhé už bylo v pohodě. Takže Michalovi jedno velké díky.

Vlastimil Čech - 27.06.2024 (11:18)

Staré auto dosloužilo, a potřeboval jsem koupit ojeté auto v hodnotě okolo 100000. Jelikož se v tom vůbec nevyznám, tak jsem se rozhodl tentokrát, místo kamarádů, využít služeb profesionála. Dal jsem na intuici a recenze a kontaktoval pana Ráže. A dobře jsem udělal, po 8 dnech mám kvalitní ojetinu, kterou bych sám neměl šanci najít, neboť to co jsem vybral na inzerát, pan Ráž prohlídnul, a byla taková malá katastrofa. Pan Ráž díky kontaktům a znalosti autobazarů, našel auto které odpovídalo mým požadavkům. Je-li jsme na prohlídku auta, pan Ráž ho proklepnul a já neváhal a koupil. Všem mohu s čistým srdcem služby pana Ráže doporučit, bez něj už ojeté auto kupovat nebudu. Peníze investované do prohlídek aut se mě vrátily 10násobně, a hlavně mám klid, že jsem koupil auto, které mi bude dobře a dlouho sloužit. Ještě jednou děkuji panu Rážovi za jeho služby.

Kateřina Kodíčková - 20.06.2024 (03:00)

S panem Rážem už jsem vybírala své druhé auto s naprostou spokojeností. Myslím, že takový typ pomoci a konzultace může být přínosný i pro ostřílené automobilisty, jelikož se pokaždé mohou dozvědět něco nového jak k nákupu ojetého auta přistupovat. V případě člověka, který ví, že auto má 4 kola a volant, mohu za sebe s jistotou konstatovat, že asistence při nákupu vozu je nevyhnutelná. Navíc pan Ráž jedná s rozmyslem a s respektem ke všem zúčastněným stranám. Jednalo se opět o velmi milou spolupráci. Děkuji za Váš čas při těch mnoha konzultacích, než jsme se společně dobrali toho správného vozu a těším se na další případnou spolupráci. K

Pavel V. - 20.04.2024 (10:09)

Za velmi rozumnou cenu můžete předejít zbytečným budoucím investicím do "skrytých" vad nebo případným tahanicím s bazárníky. Prověrka vozu před koupí se rozhodně vždy vyplatí a konkrétně pan Ráž má velmi profesionální přístup. Navíc vstřícné a transparentní jednání během celého procesu. Myslím, že roky praxe nejdou ničím nahradit a rozhodně se velmi rád na pana Ráže v budoucnu v případě potřeby znovu obrátím.

M.Mareš - 18.04.2024 (11:10)

Přes pana Ráže jsme do širší rodiny koupili už 4. vůz během posledních 8 let. Vždy jde o naprosto profesionální služby a cena za "klidné spaní" je velmi velmi férová. Výběr, samotná kontrola vozu i celý nakup je pak navic vždy příjemným zážitkem. Pan Ráž je pro lidi jako jsem já, kteří autům nerozumí, naprosto perfektní a se vším poradí. Děkuji!

Tereza Hudec - 22.03.2024 (08:21)

Pan Raz mi pomohl vybrat uz druhe auto a s odstupem casu musim rict, ze vyber byl vzdy dobry. Ojete auto nebude pri koupi nikdy 100%, ale pan Raz vzdy pri prohlidce pred koupi zavady a pripadne problemy vzdy spravne odhalil. S prodejcem dojednal napravu nebo slevu. Je opravdu precizni, spolehlivy a profesional. A jeste k tomu mily clovek. Urcite vsem doporucuji, vyplati se zaplatit za jeho sluzby!

Štěpán Chvojka - 24.02.2024 (09:09)

Velice příjemné jednání, profesionální přístup při ohledání auta! Příští auto jedině s panem Rážem.

Jindřiška Krautová - 18.02.2024 (08:24)

S asistencí pana Ráže při koupi ojetého auta jsem velice spokojená. Je to spolehlivý odborník s dlouholetými zkušenostmi a opravdu stojí za zájmy svého klienta. Pomůže i s veškerou dokumentací kolem prodeje starého vozu a koupí jiného vozu. Je možné mu svěřit bez obav i prohlídku vozu bez přítomnosti klienta. Jeho služby doporučuji.

David Suchý - 09.02.2024 (02:50)

Služby pana Ráže jsem využil již potřetí(roky 2014, 2020 a 2024). Nyní bylo "zadání": druhé auto do rodiny s cenou do 50.000,- a pendlování na trase 15km s větším využitím ve městě. Při hledání mě pan Ráž přesvědčil, že není potřeba se bát AAA Auto, které mu bych se osobně spíš vyhnul, a nakonec právě v Áčkách jsme trefili do černého. Za pomocí moderních výdobytků jsme se s panem Rážem ani přímo nesetkali, nicméně na to že se celá akce povedla to nemělo vliv. Nakonec to byla jedničková Fabie 1,4MPi(rok 2002) nájezd by mi stejně nikdo neveřil(31500km), ale vypadá to skutečně. I pan Ráž zde byl docela překvapený, na co se dá narazit, tam kde by to člověk jen málo čekal. Dělali jsme si i legraci ať jí uskladním a nechám pár let vyzrát na slušnýho veterána. :-) Cena byla sice vyšší(63.000,-), ale stojí to zato. Skutečně velmi zachovalý vůz. Abych nepsal moc dlouze ... ochota pana Ráže je zkrátka opravdu naprůměrná a tímto ještě jednou Děkuji!

Lumír Arazim - 23.01.2024 (06:33)

Dékuji p.Rážovi za pomoc při nákupu automobilu v "perfektním" stavu, který ovšem jak telefonicky dopátral byl bouraný s airbagy venku. Mně samozřejmě bazar tvrdil pohádky. Prostě podvod. Pomoc byla bezplatná, protože k testování na místě vůbec nedošlo. Doporučuji tuto službu využít, vyplatí se.

Michal Kazda - 20.01.2024 (01:28)

Pan Ráž je důsledný profesionál, jehož zkušenosti a pomoc jsou k nezaplacení. Mohl jsem na něm nechat opravdu všechno. Má velmi pragmatický přístup a je studnicí informací, o které se ochotně dělí. A já skutečně hromadu informací potřeboval. Nemluvě o tom, že jsme vybírali za opravdu ošklivého počasí a on i tak prakticky pod auta lezl, aby zkontroloval každý kousek. Díky panu Rážovi jsem si mohl být jistý, že nekupuji zajíce v pytli, ale po všech stránkách překontrolované auto, u kterého ještě dokázal usmlouvat lepší cenu. Doporučuji.

Stanislav Shlyapin - 12.12.2023 (10:08)

Rád bych Ještě jednou poděkoval panu Rážovi za asistenci při kontrole vozu. Skutečný profesionál s lidským přístupem ke klientům. Seat Leon je již moje druhé auto, které jsme společně zkontrolovali a koupili v říjnu 2023 (první vůz Škoda Roomster koupený v roce 2019) a jsem s vozem velmi spokojený. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Jan Šleichert - 24.11.2023 (09:43)

Pan Ráž mi při nákupu ojeté Octavie z bazaru významně pomohl. Auto prohlédl odshora dolu, provedl diagnostiku a kontolu oprav karoserie a celkově nic nenechal náhodě. Sám bych si takto určitě neporadil. Pak následovala zkušební jízda a asistence při jednání s bazarem ohledně historie vozu. Vše dopadlo dobře a já si mohl auto koupit s jistotou, že jsem bazaru na nic nenaletěl. Kromě výše uvedeného také oceňuji lidský a vřelý přístup a ochotu zodpovědět všechny mé dotazy. Služby pana Ráže mohu vřele doporučit. Jsou to nejlépe utracené peníze při koupi auta.

Alice Vagenknechtová - 08.11.2023 (12:37)

Pan Ráž je odborník a naprostý profesionál. Pomohl mi v srpnu s nákupem ojetého vozu Škoda Fabia III. Konzultovala jsem s panem Rážem několik vhodných aut na portálu Škoda Plus, po nalezení vhodného vozu jsme jeli vůz prohlédnout. Naprosto precizní detailní prohlídka vozu, poté informace, že vůz doporučuje. Vůz jsme koupili, od srpna jezdím s tímto vozem a jsem naprosto spokojená. Doporučuji služby pana Ráže při nákupu vozu :)

Robert Candra - 11.10.2023 (12:59)

Pan Ráž je naprostý profesionál. Stoprocentně ví, co dělá, je spolehlivý, klidný, ochotný. Po minutě u prvního prověřovaného auta mi bylo jasné, že díky jeho expertize se vyhnu koupi, které bych brzo litoval, a ve výsledku ušetřím. Pomohl mi najít a vybrat auto v rámci mých potřeb i možností. A ještě se s ním dá mluvit třeba o podcastech)) Jeho služby vřele doporučuju!

Patrik Ihracký - 15.09.2023 (11:02)

Pan Ráž na velice příjemně zapůsobil jako člověk, se kterým se můžete pobavit o čemkoli. Ačkoli jsem zavolal na poslední chvíli, měl jsem štěští, že měl pan Ráž volno a hned odpoledne jsme se setkali na kontrole Škody Superb. Něvěřil jsem vlastním očím, co všechno se kontroluje a co by mě jako obyčejného smrtelníka nikdy nenapadlo zkontrolovat. Díky jeho důkladné kontrole se přišlo na nefunkční zámek pravých zadních dveří, které prodejce nechal opravit. Co bylo skvělé, že mě upozornil, co bude v nejbližší době případně vyměnit a tak mám představu, kolik peněz bude potřeba do auta ještě investovat v průběhu jedno či dvou let. Bez této služby si už nedokážu představit, že bych kdy kupoval nějaký vůz.

Jiří Bednář - 02.09.2023 (10:57)

Na pana Ráže jsem vsadil s pomocí s výběrem ojetého auta již podruhé (nyní Ford S-Max) a opět mohu potvrdit profesionalitu jeho práce.

Libor Engelthaler - 02.08.2023 (01:24)

Pan Ráž zkontroloval mnou vybraný vůz již druhý den po naší telefonické domluvě. Oceňuji rozsah kontroly vozu: je patrné, že ví, co dělá a bylo také znát, že u prodejce má dobré jméno. Při kontrole nebyly shledány žádné závady a já s důvěrou přistoupil ke koupi vozu. Služby pana Ráže vřele doporučuji a až budu příště potřebovat, obrátím se na něj znovu.

Jan Ševčík - 23.06.2023 (08:01)

Měl jsem speciální požadavky na auto a s panem Rážem jsme je dokázali zakomponovat a vytipovat typy aut. Dalším aspektem je, že jsem z minulosti ovlivněn nekalými praktikami některých prodejců, proto jsem byl rád, že mohu mít na své straně odborníka pro převzetí auta. Upřímně, tohle mi pomohlo úplně nejvíc. Je to skvělá služba a za velmi příjemné a dostupné peníze. Byl jsem s panem Ražem nadmíru spokojen. Výběr auta trval trochu déle, ale dneska již jezdíme v naší nové RAV4 Hybrid.

David Pavlíček - 21.06.2023 (08:12)

Michal mi před devíti lety pomohl vybrat ojeté auto. Ještě stále jezdí. Ale už se pomalu poohlížím po novém, možná budu Michalovi muset po letech zase zavolat. ?

Celkem komentářů: 277

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.