Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Miloš - 06.02.2023 (07:24)

Kontakt na pana Ráže jsme dostal od spokojeného kamaráda, kterému pomohl vybrat auto. A i já mohu služby pana Ráže jen doporučit. Je to profesionál, který ví, na co se při koupi ojetého vozidla zaměřit, a dokáže vám doporučit auto, na jehož technický stav se můžete spolehnout. Ostatně s prověřeným autem jezdím už více jak rok bez dodatečných nákladů.

Michal M. - 22.12.2022 (01:32)

Pan Ráž mi během 10 let pomáhal s kontrolou dvou zakoupených ojetých aut. Určitě můžu doporučit, svou práci odvádí na 100 %. Dokáže objevit obtížně rozpoznatelné závady, popsat budoucí nezbytné opravy a celkově zhodnotit výhodnost koupě (cena/stav vozu).

Viktor - 15.12.2022 (10:11)

Pana Ráže si jako poradce při výběru ojetiny moc vážím. Používám výhradně jeho služeb.

Michael - 19.10.2022 (07:26)

Pan Ráž mi pomohl jak s prodejem starého tak s koupí nového auta - s tím jsem v zápětí vyrazil na roadtrip do Španělska (cca 6000km) a vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Je to férový a milý chlap, 100% doporučuji :)

Pavel - 20.09.2022 (10:52)

Před rokem a půl jsem se na pana Ráže obrátil, a mohu jen doporučit. Celkem se se mnou byl podívat na dvě auta, s tím že první mi nedoporučil ke koupi a druhé - vw caddy z autobazaru Autodraft - ano. Dnes po více než roce a více než 12 000km byla na autě potřeba jen vyměnit autobaterie a dát nové brzdy - což je pro 8 let staré bazarové auto pochopitelné. Děkuji!

Zuzana - 12.09.2022 (01:31)

Pana Ráže vřele doporučuju! Koupi svého prvního auta jsem odkládala, protože jediné, co jsem na autě sama schopna zhodnotit je jede-nejede a líbí-nelíbí, jsem prostě naprostý laik a ani mezi známými nemám nikoho, kdo by se v autech příliš vyznal. Naštěstí jsem našla na pana Ráže, který mi auto jak vyhledal, tak i kompletně zkontroloval. Na místě objevil, že byl přelakovaný bok a asi měněné dveře, vše na místě ověřil, na místě domluvil slevu a nabídl, že se na něj v den převzetí vozu mohu obrátit, kdyby cokoli. Moc děkuju za lidský a přístup :) Moje hlavní zakázka byla auto, které mi vydrží na dlouhé roky, což věřím, že se povede, takže služby pana Ráže nebudu dlouho potřebovat, ale budu s radostí doporučovat přátelům a známým :) Děkuju!

Vendula - 05.09.2022 (06:48)

Na 100 % doporučuji! Recenze často nepíšu, ale tady nemůžu jinak. Nedokázala jsem si představit, ze bych koupila auto z bazaru bez cizí pomoci, proto jsem se obrátila na pana Ráže. Udělá předvýběr, takže nemusíte objet všechna auta, abyste zjistili, že většina z nich je naprosto nevyhovujících. Všechno řádně zkontroluje, vysvětlí, poradí. Dokonce, pokud chcete, doporučí i pojišťovacího specialistu nebo servis. Doufám, že jeho služby dlouho nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se na něj znovu obrátím.

Richard - 14.06.2022 (03:41)

Škoda Octavia koupená v Auto Jarov. Pohotová komunikace při výběru auta. Profesionální, pragmatický a zároveň lidský při osobním výběru. Maximální spokojenost. Dostal jsem doporučení od kamaráda a vřele mohu doporučit dále.

Jiří D. - 27.04.2022 (11:19)

VW CADDY, koupeno v Toyota Dolák Příbram. Touto cestou ještě jednou poděkuji panu Rážovi za jeho služby. Dnes jsem v Jihlavě ve značkovém servise VW nechal vyměnit olej a auto celé zkontrolovat při pravidelné servisní prohlídce. Auto se jeví v super stavu absolutně (v této chvíli) bez závad. Takže výsledek prohlídky vozu na místě panem Rážem a servisu je úplně shodný. Vřele doporučuji si při nákupu ojetiny pana Ráže najmout. Opravdu se to vyplatí. Děkuji.

Jiří M. - 21.04.2022 (08:09)

Naše škoda fabia vybraná p. Rážem nám slouží již 6 let, bez jakýchkoliv problémů.... za mě doporučuji, jsem nadmíru spokojen. P.S Komentář jsem chtěl dát již tolikrát, ale vždy z toho kvůli něčemu sešlo..... tak to napravuji!!! Děkuji Jirka Chrudim

Andreas K - 12.04.2022 (08:48)

Pan Ráž mi velmi pomohl při koupi vozu Škoda Fabia. Ochotně přijel hned v den zavolání. Auto kompletně prozkoumal, vše mi vysvětlil a poté asistoval při nákupu. Nemohu si jeho služby vynachválit, všem vřele doporučuji. Při dalším výběru auta vím na koho se obrátit.

Zdeněk Zbránek - 16.02.2022 (10:00)

Dnes jsme s p. Rážem prověřovali Volvo XC 60 - domluva a následná spolupráce při koupi byla nad naše očekávání! P. Ráž byl nadmíru pečlivý, pozitivní a vše proběhlo dle našich představ. Každému bych doporučoval před koupi auta zkontaktovat p. Ráže - odborníka na svém místě. Moc děkuji za profesionální a lidský přístup. S pozdravem Zdeněk

Aleš V. - 25.01.2022 (09:15)

Ford S-MAX 2.0TDCi r.v.2012 z DAVOCAR Pan Ráž je velmi příjemně jednající profesionál, neumím si vůbec představit být na nákup sám. Na autě vše systematicky prošel, našel mnohá pozitiva, ale objevil i některá negativa zatajená autobazarem a poskytl objektivní náhled na vůz. Mockrát děkuji za pomoc, neváhal bych se obrátit na p.Ráže znovu a rád budu šířit pozitivní reference kolem sebe.

Petr N - 09.01.2022 (10:03)

Jsem moc rád, že jsem se rozhodl využít služby pana Ráže. S jeho pomocí a asistencí jsme nakonec vybrali takové auto jaké jsem si přál, vyjednal slevu, drobné opravy a mohu říct že výběr ojetého auta není pro laika, který nemá žádné zkušenosti vůbec jednoduchý, když devět aut z deseti je nabourané, vytopené a nebo v lepším připadě jen přelakované. Je to opravdu profesionál ve svém oboru a Je poznat, že mu na zákaznících opravdu záleží . Nakonec nasadí opravdu férovou cenu za své služby které jsou nadstandartní . Děkuji Petr Havířov

Jan Novák - 05.01.2022 (10:19)

Před 2 lety jsem koupil ojeté vozidlo VW touran, které jsem si nechal prověřit panem Rážem. Vše proběhlo bez komplikací, s vozidlem není problém, zvládlo i Chorvatsko s 6-tičlenou rodinou.. Služby p. Ráže mohu jen doporučit.

Rosťa Kotas - 13.12.2021 (10:23)

Referecne na stránky: Přemýšlel jsem, že bych si nechal pomoct/poradit s nákupem auta a na internetu našel kontakt na p.Ráže...zavolali jsme si, domluvili postup a postupně konzultovali nabídky aut. Nakonec jsme se domluvili na prohlídku auta na severní moravě...i když to bylo na poslední chvíli a "trochu" dále od Prahy, nebyl to problém. Pozitivní komentáře k samotné prohlídce a celkově spolupráci mohu potvrdit a službu na 100% doporučit. Náklady na asistenci (zejména v porovnání s riziky nákupu staršího auta) určitě stojí za to a jsem si jistý, že to není poslední auto, které budu takto řešit. Navíc mi p. Ráž pomohl i s následným preventivním servisem, což je taky super !! Takže děkuji, R. PS: strávili jsme s p.Rážem více než půl dne v autě, probrali všechno možné a bylo to fajn...což taky není samozřejmostí, když někoho vidíte poprvé :-) :-) :-)

Vašek M. - 31.10.2021 (09:12)

Spolupráci s panem Rážem hodnotím velmi pozitivně. V souhrnu, co pro mi poskytl v rámci jeho služby: • Vyhledal auto, ke kterému bych se pravděpodobně sám nedopracoval. • Dle domluvy jej za mé přítomnosti důkladně zkontroloval. Přitom komentoval, na co se zaměřuje a dále zodpovídal všechny mé dotazy. • Při finalizaci podmínek s prodejcem mi zajistil dobrou vyjednávací pozici, tak že jsem k autu dostal ještě hodnotné doplňky, které už tak hezkou konečnou cenu udělaly ještě atraktivnější. Za mě maximální spokojenost a v případě potřeby koupě dalšího auta, počítám s tím, že znovu využiji služeb pana Ráže.

Vojtěch Kos - 24.09.2021 (08:09)

Dnes jsem měl možnost osobně se setkat s panem Rážem, kterého jsem si na základě doporučení mých kamarádů objednal jako asistenta při koupi ojetého vozu. Z koupě vozu jsem měl po předchozích zkušenostech obavy, neboť jsem byl v roce 2014, kdy jsem si sám kupoval svůj první vůz, těžce napálen prodejcem DAVO CAR (jako nebouraný mi prodali za 200.000,- vůz, u nehož jsem následně v autorizovaném servisu zjistil, že na něm byla z důvodu havárie provedena oprava za 150.000,-. Každopádně pan Ráž je del mých osobních zkušeností naprostý profesionál a to jak po stránce odborné, tak i po stránce lidské. Pane Ráži, děkuji velice za Vaše služby a zejména za Váš lidský přístup, kdy má obava byla Vaším přístupen a chováním během několika minut přetavena v pohodový a bezproblémový nákup ojetého vozu. Všem vřele doporučuji. Jste borec.

Michal Novák - 17.09.2021 (11:15)

Výběr dobrého ojetého vozu je takové dobrodružství s nejasným výsledkem a bez průvodce neuvážený hazard. Michala Ráže mohu rozhodně doporučit. Jeho pomoc s nalezením a prověřením vozu mi umožnila provést rozhodnutí o koupi s pocitem, že se jedná o správnou investici.

Alexandra Ostadalova - 09.09.2021 (10:04)

Pana Ráže mi doporučili kolegové z práce, kteří s ním koupili už několik aut. Takže když jsem přišla s tím, že chci něco "vtipnýho, bezpečnýho, s automatem a koženýma sedačkama" nebylo to určitě zadání od člověka co autům rozumí. Nicméně našli jsme Volvo C30. Od té chvíle už to byla velká jízda - pan Ráž si před cestou do Plzně zjistil veškeré důležité informace od prodávajícího, na místě auto zkontroloval, projel se mnou a hned našel vady o kterých ani prodávající sám nevěděl - auto mělo být po komplet servisu. Vyjednal mi na auto neskutečnou slevu, která bohatě pokryje plánované náklady na opravu. Doporučil následné kroky - servis, asistenci s převodem, schválil mi koupi zimních kol a pomohl s uskladněním. Pro mě top zkušenost s někým komu můžete na 100% veřit, že kope za vás...vlastně mě mrzí jediná věc, že teď už dlouho další auto kupovat nebudu :o)

Celkem komentářů: 274

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.