Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Jiří M. - 21.04.2022 (08:09)

Naše škoda fabia vybraná p. Rážem nám slouží již 6 let, bez jakýchkoliv problémů.... za mě doporučuji, jsem nadmíru spokojen. P.S Komentář jsem chtěl dát již tolikrát, ale vždy z toho kvůli něčemu sešlo..... tak to napravuji!!! Děkuji Jirka Chrudim

Andreas K - 12.04.2022 (08:48)

Pan Ráž mi velmi pomohl při koupi vozu Škoda Fabia. Ochotně přijel hned v den zavolání. Auto kompletně prozkoumal, vše mi vysvětlil a poté asistoval při nákupu. Nemohu si jeho služby vynachválit, všem vřele doporučuji. Při dalším výběru auta vím na koho se obrátit.

Zdeněk Zbránek - 16.02.2022 (10:00)

Dnes jsme s p. Rážem prověřovali Volvo XC 60 - domluva a následná spolupráce při koupi byla nad naše očekávání! P. Ráž byl nadmíru pečlivý, pozitivní a vše proběhlo dle našich představ. Každému bych doporučoval před koupi auta zkontaktovat p. Ráže - odborníka na svém místě. Moc děkuji za profesionální a lidský přístup. S pozdravem Zdeněk

Aleš V. - 25.01.2022 (09:15)

Ford S-MAX 2.0TDCi r.v.2012 z DAVOCAR Pan Ráž je velmi příjemně jednající profesionál, neumím si vůbec představit být na nákup sám. Na autě vše systematicky prošel, našel mnohá pozitiva, ale objevil i některá negativa zatajená autobazarem a poskytl objektivní náhled na vůz. Mockrát děkuji za pomoc, neváhal bych se obrátit na p.Ráže znovu a rád budu šířit pozitivní reference kolem sebe.

Petr N - 09.01.2022 (10:03)

Jsem moc rád, že jsem se rozhodl využít služby pana Ráže. S jeho pomocí a asistencí jsme nakonec vybrali takové auto jaké jsem si přál, vyjednal slevu, drobné opravy a mohu říct že výběr ojetého auta není pro laika, který nemá žádné zkušenosti vůbec jednoduchý, když devět aut z deseti je nabourané, vytopené a nebo v lepším připadě jen přelakované. Je to opravdu profesionál ve svém oboru a Je poznat, že mu na zákaznících opravdu záleží . Nakonec nasadí opravdu férovou cenu za své služby které jsou nadstandartní . Děkuji Petr Havířov

Jan Novák - 05.01.2022 (10:19)

Před 2 lety jsem koupil ojeté vozidlo VW touran, které jsem si nechal prověřit panem Rážem. Vše proběhlo bez komplikací, s vozidlem není problém, zvládlo i Chorvatsko s 6-tičlenou rodinou.. Služby p. Ráže mohu jen doporučit.

Rosťa Kotas - 13.12.2021 (10:23)

Referecne na stránky: Přemýšlel jsem, že bych si nechal pomoct/poradit s nákupem auta a na internetu našel kontakt na p.Ráže...zavolali jsme si, domluvili postup a postupně konzultovali nabídky aut. Nakonec jsme se domluvili na prohlídku auta na severní moravě...i když to bylo na poslední chvíli a "trochu" dále od Prahy, nebyl to problém. Pozitivní komentáře k samotné prohlídce a celkově spolupráci mohu potvrdit a službu na 100% doporučit. Náklady na asistenci (zejména v porovnání s riziky nákupu staršího auta) určitě stojí za to a jsem si jistý, že to není poslední auto, které budu takto řešit. Navíc mi p. Ráž pomohl i s následným preventivním servisem, což je taky super !! Takže děkuji, R. PS: strávili jsme s p.Rážem více než půl dne v autě, probrali všechno možné a bylo to fajn...což taky není samozřejmostí, když někoho vidíte poprvé :-) :-) :-)

Vašek M. - 31.10.2021 (09:12)

Spolupráci s panem Rážem hodnotím velmi pozitivně. V souhrnu, co pro mi poskytl v rámci jeho služby: • Vyhledal auto, ke kterému bych se pravděpodobně sám nedopracoval. • Dle domluvy jej za mé přítomnosti důkladně zkontroloval. Přitom komentoval, na co se zaměřuje a dále zodpovídal všechny mé dotazy. • Při finalizaci podmínek s prodejcem mi zajistil dobrou vyjednávací pozici, tak že jsem k autu dostal ještě hodnotné doplňky, které už tak hezkou konečnou cenu udělaly ještě atraktivnější. Za mě maximální spokojenost a v případě potřeby koupě dalšího auta, počítám s tím, že znovu využiji služeb pana Ráže.

Vojtěch Kos - 24.09.2021 (08:09)

Dnes jsem měl možnost osobně se setkat s panem Rážem, kterého jsem si na základě doporučení mých kamarádů objednal jako asistenta při koupi ojetého vozu. Z koupě vozu jsem měl po předchozích zkušenostech obavy, neboť jsem byl v roce 2014, kdy jsem si sám kupoval svůj první vůz, těžce napálen prodejcem DAVO CAR (jako nebouraný mi prodali za 200.000,- vůz, u nehož jsem následně v autorizovaném servisu zjistil, že na něm byla z důvodu havárie provedena oprava za 150.000,-. Každopádně pan Ráž je del mých osobních zkušeností naprostý profesionál a to jak po stránce odborné, tak i po stránce lidské. Pane Ráži, děkuji velice za Vaše služby a zejména za Váš lidský přístup, kdy má obava byla Vaším přístupen a chováním během několika minut přetavena v pohodový a bezproblémový nákup ojetého vozu. Všem vřele doporučuji. Jste borec.

Michal Novák - 17.09.2021 (11:15)

Výběr dobrého ojetého vozu je takové dobrodružství s nejasným výsledkem a bez průvodce neuvážený hazard. Michala Ráže mohu rozhodně doporučit. Jeho pomoc s nalezením a prověřením vozu mi umožnila provést rozhodnutí o koupi s pocitem, že se jedná o správnou investici.

Alexandra Ostadalova - 09.09.2021 (10:04)

Pana Ráže mi doporučili kolegové z práce, kteří s ním koupili už několik aut. Takže když jsem přišla s tím, že chci něco "vtipnýho, bezpečnýho, s automatem a koženýma sedačkama" nebylo to určitě zadání od člověka co autům rozumí. Nicméně našli jsme Volvo C30. Od té chvíle už to byla velká jízda - pan Ráž si před cestou do Plzně zjistil veškeré důležité informace od prodávajícího, na místě auto zkontroloval, projel se mnou a hned našel vady o kterých ani prodávající sám nevěděl - auto mělo být po komplet servisu. Vyjednal mi na auto neskutečnou slevu, která bohatě pokryje plánované náklady na opravu. Doporučil následné kroky - servis, asistenci s převodem, schválil mi koupi zimních kol a pomohl s uskladněním. Pro mě top zkušenost s někým komu můžete na 100% veřit, že kope za vás...vlastně mě mrzí jediná věc, že teď už dlouho další auto kupovat nebudu :o)

Markéta V. - 26.08.2021 (12:19)

Přidávám se tímto k spokojeným zákazníkům. Autům vůbec nerozumím a od přátel jsem dostala spoustu dobrých rad. Bohužel často protichůdných. Pan Ráž mi vytrhl trn z paty. Auto vybral a následně prověřil od A do Z. Zatím jsem naprosto spokojená. S výběrem i s technickým stavem vozidla, který přesně odpovídá tomu, co bylo avizováno. Pan Ráž je bezpochyby znalý svého oboru, ale je to taky velmi příjemný člověk, se kterým byla radost komunikovat. Z mé noční můry se nakonec stala docela pohodová záležitost.

Míša - 15.08.2021 (06:45)

S Michalem jsem koupila už dva vozy a nedám na něj dopustit. Spokojenost maximální. Doporučuji všem.

Jan Beneš - 10.08.2021 (02:45)

Rád bych tímto poděkoval panu Rážovi za pomoc během koupě auta. Nejen že při koupi vozu vše prověřil a zkontroloval ale pomohl mi také při rezervaci vozu. Věřím že jeho slova o tom že auto vypadá v pořádku a bude sloužit se potvrdí. Komunikace a ochota na jedničku. Ještě jednou díky a budu Vás doporučovat dál!

Markéta Ščuryová - 25.07.2021 (10:08)

Ráda bych tímto poděkovala panu Rážovi. Je to člověk na svém místě, je s ním velmi příjemná a rychlá domluva. Své práci rozumí, ví kam se podívat, na co se zaměřit, jak na prodávajícího zatlačit, pokud něco nesedí. Jsem velmi spokojená a jeho služby mohu jen doporučit.

Jan S. - 17.07.2021 (02:48)

Služby pana Ráže mohu vřele doporučit. Při koupi ojetého vozidla mi ochotně se vším poradil, od výběru vozidla v konkrétním autobazaru, přes detailní prohlídku technického stavu auta, vyzkoušení vozidla při jízdě, prověření servisní historie vozu, po rady při vyřizování kupní smlouvy. Srozumitelně mě upozornil na všemožné nedostatky vozidla, co mohu do budoucna od auta očekávat, co bude pravděpodobně nutné měnit/opravit apod. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová a profesionální, a jsem velmi rád, že trpělivě odpověděl na všechny moje (občas možná trochu naivní) otázky. Výběr a koupě ojetiny pak pro mě byla nakonec velmi pozitivním zážitkem!

Adam Kahánek - 19.06.2021 (12:09)

Pana Ráže můžu vřele doporučit. Pomohl mi s kontrolou auta před koupí, díky čemuž jsem se o autě a jeho historii dozvěděl mnohem více. Okamžitě šlo vidět, že má bohaté zkušenosti a znalosti. Já jsem mu za kontrolu velmi vděčný, jelikož hodně pomohl :) S panem Rážem je skvělá domluva, je velmi ochotný a příjemný svým vystupováním. Kdo váháte, zda jeho služeb využít, neváhejte, neuděláte chybu! :)

Lucie I. - 11.06.2021 (11:10)

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Rážovi za profesionální pomoc při koupi mého prvního auta. Velmi jsem ocenila jeho lidský přístup, zájem a trpělivost. Vřele doporučuji všem!

Stanislav Jirec - 13.05.2021 (09:11)

Pana Ráže mohu jen doporučit, skvělý přístup k zákazníkovi. Zkontroloval mnou vybraný vůz, vyjednal slevu a asistoval při koupi.

Václav Polanský - 08.05.2021 (08:15)

Jsem moc rád, že jsem se rozhodl využít služby pana Ráže. S jeho pomocí jsem si koupil přesně takové auto jaké jsem si přál. Je to opravdu profesionál ve svém oboru. Jeho přístup je navíc velmi vřelý a vstřícný a je hned poznat, že na zákaznících mu opravdu záleží. Díky!

Celkem komentářů: 265

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.