Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Tereza Horáková - 27.04.2021 (07:39)

Cením si toho, že je pan Ráž slušný člověk a snaží se pomoci za jakékoliv situace. Pár měsíců zpět jsme kupovali auto z dovozu, byl páteční večer a v sobotu dopoledne jsme měli vyzvedávat auto. Dostali se k nám veškeré papíry od auta- servisní historie, ale i interní výpis všech oprav. Něco nás tam znepokojilo a byli jsme opravdu nešťastní a na vážkách, zda neodstoupit od koupě. Potřebovali jsme někoho, kdo tomu rozumí a řekne k tomu svůj názor. Hledali jsme na internetu, na koho se obrátit a našli pana Ráže, kterému jsme zavolali, poprosili o pomoc a on nám velmi ochotně vyšel vstříc, zaslané dokumenty prohlédl a dlouze nám nastínil svůj postoj. Opravdu velké díky za záchranu a ochotu....takových lidí moc není. Děkujeme!

L.Rejšková - 08.04.2021 (08:55)

Pán Ráž je profesionálem na pravém místě. Autům perfektně rozumí a dokáže výborně poradit. Během výběru auto jsem jej nejdříve telefonicky zkontaktovala, aby mi poradil, zda vůbec auto kupovat, Poté jsem se rozhodla, že je mi auto nakonec souzeno a šli jsme se společně do bazaru osobně podívat. S panem Rážem jsem měla naprostou jistotu, že nekupuji "zajíce v pytli" a skutečně tomu tak je, jak ukázal první servis po koupi vozu. Šlo jen o běžný servis (olej, filtry aj.). Rovněž mi vyjednal, aby bazar udělal v rámci "předprodejních služeb" novou STK. Vřele doporučuji služby pana Ráže. :) Rejšková

Jiří F. - 20.03.2021 (07:49)

Dobře investované peníže, pan Ráž je profesionál na svém místě. Koupě auta proběhla v naprostém pořádku a v plné spokojenosti, doporučuji.

Vladimír - 04.03.2021 (11:04)

Můžu jednoznačně doporučit naprosto profesionální služby pana Ráže. Perfektní a rychlá domluva na prohlídce, z mého laického pohledu detailně provedená kontrola vozu i zkušební jízda a ve výsledku u mě dobrý pocit z koupě auta. Až budu kupovat další auto, obrátím se na pana Ráže rád znovu.

Stanislava - 21.02.2021 (09:02)

Asistenci při koupi ročního vozu jsem využila v únoru tohoto roku a vše proběhlo k mé spokojenosti. Pan Ráž zkontroloval technický stav vozu a vyjednal i provedení servisu a technickou kontrolu vozidla stavajicim autobazarem. Auto jezdi dobře a bez problémů. Navíc mi poradil kde mohu zakoupit i levně pneumatiky. Určitě všem doporučuji.

Zdeňka Čermáková - 11.12.2020 (09:25)

Opět děkuji panu Rážovi, za perfektní spolupráci. Již podruhé mi pomohl s výběrem a nákupem auta. Je lhostejno zda si vyberete auto za pár korun, nebo drahouška, vždy je komunikace perfektní. V ostatních komentářích se dočtete vše podstatné. Já doporučuji všem a děkuji mnohokrát. Žádný stres, jen radost s nákupu.

Martin Richter - 09.12.2020 (09:28)

Dobrý den, v červenci jsme s partnerkou vybrali u Autodraft v Praze VW Passat B8 Variant 2.0 110 kW 12/2016 145000 km. Kupovali jsme si naše první auto a měli jsme trochu strach, abychom špatně nevybrali. Vzali jsme si s sebou na prohlídku pana Michala Ráže, od kterého jsme si chtěli nechat auto zkontrolovat. Když jsme dorazili na místo, pan Ráž již měl auto otevřené, kompletně nám jej zkontroloval přes diagnostiku, změřil hloubku laku a zkontroloval podvozek na zvedáku a v neposlední řadě auto projel. Upozornil nás i na sebemenší, malé nedostatky, kterých bych si normálně ani nevšimnul. Následně nám u prodejce vyjednal výměnu brzdových destiček, nové letní i zimní pneumatiky, vyčištění klimatizace ozónem, to vše v ceně vozidla. I na doporučení pana Ráže jsme se rozhodli auto koupit. Loučil se s námi se slovy, že kdyby nastal s vozidlem jakýkoliv problém, můžeme ho kontaktovat, že nám pomůže vše vyřešit. Dnes jsem s autem úspěšně prošel první STK. Za tu dobu jsem najezdil přes 10000 km a jedinou potíž jsem měl se žhavicí svíčkou, kterou jsem si nechal vyměnit v servisu. Jinak auto funguje absolutně bez problémů. Moc bych chtěl ocenit skvělý a profesionální přístup pana Ráže. Pokud budeme někdy kupovat další vůz, znovu se na něj obrátíme a všem doporučujeme využít jeho služeb. Děkujeme.

Jakub - 04.12.2020 (02:50)

Můžu jenom doporučit, najednou může být i kupě auta pohodová :) Naprosta spokojenost, dekuji za pomoc, ne jen pri obhlide ale i při "papirovačkach" :)

Jan S. - 19.10.2020 (08:35)

Pocit, že jsem s výběrem vozu nešlápl vedle a nakoupil dobře, k nezaplacení. Stejně jako mít s kým konsultovat nabídky inzerentů když víte, že EU trh s "ojetinami" může být pořádná divočina. Dostal jsem perfektní služby přesně tak, jak jsem si je představoval.

Adam Klsák - 13.10.2020 (07:36)

Auto jsem s pomocí pana Ráže vybíral již skoro před rokem. Po čase mohu jen potvrdit svůj tehdejší dojem. Služby byly perfektní - pan je Ráž profesionál, který se vším poradí, vše za vás vyjedná. A zároveň je to pohodář. Vybrané auto jezdí skvěle a krom běžné údržby jsem do něj zatím nemusel investovat ani korunu navíc. S ohledem na to, kolik peněz a nervů vám tato služba ušetří, jsou náklady na ní minimální a opravdu se vyplatí.

Václav Polívka - 09.09.2020 (12:13)

Dobrý den, rád bych touto cestou velmi poděkoval panu Rážovi za jeho profesionální služby při výběru automobilu. S autem, které nám pomohl vybrat a zároveň ho pečlivě prověřil doslova po všech stránkách, jsme opravdu spokojeni. Pokud by kdokoli uvažoval o koupi ojetého vozu, mohu mu pana Ráže jen doporučit.

Milan - 07.09.2020 (06:14)

Pan Ráž mě ve všech ohledech utvrdil, že jsem udělal dobře, když jsem se obrátil právě na něj. S jeho službami jsem byl nadmíru spokojen - profesionální přístup, perfektní komunikace, jednání v autobazaru na jedničku. Při koupi dalšího auta, určitě využiji jeho asistenci. Ještě jednou děkuji

Dominik Vítek - 29.07.2020 (01:55)

Pana Ráže mohu jedině doporučit. Velice mi pomohl s výběrem auta, což bych rozhodně sám v takové míře detailu a profesionalitě nezvládl. Pan Ráž je profesionál a velmi rád jej doporučím dále a při příští koupi auta se na něj opět rád obrátím.

Patrik Šíp - 14.06.2020 (12:38)

Díky p.Rážovi za pomoc i trpělivost při výběru auta.Je to druhý vůz zakoupený s jeho pomocí.Při nákupu dalšího vozu určitě požádám o jeho asistenci. Díky

Kristýna Š. - 06.06.2020 (10:35)

Už více než rok (a přes 12 tis. km) spokojeně jezdím s autíčkem, které pan Ráž našel, zkontroloval a doporučil. Kromě toho se mu podařilo vyjednat opravy drobných nedostatků a slevu kvůli závadě, která se nakonec ukázala být pouze kosmetickou. Drobné Suzuki SX4 nás zvádlo odstěhovat, pravidelně vozí metrák až dva krmení pro zvířata, na svatbu odvezlo dvě fotografky, kameramana a kosmetičku (včetně vybavení), bezpečně se mnou zvládlo zatopenou dálnici, ledovku a sníh a za celou tu dobu nás potrápily jen 2 prasklé žárovky.

Kryštof - 31.05.2020 (05:50)

Panu Rážovi jsem zavolal ve čtvrtek a hned jsme se domluvili na další den. Zavezl mě do 130km vzdáleného bazaru, kde na vybraném vozidle vše pečlivě otestoval. Vozidlo bylo v pořádku, a přesto nám pan Ráž vyjednal jako bonus 4 zimní pneu i s matkami a doporučil, co na vozidle servisovat. Následně s námi počkal, než bylo vše vyřízeno. Velice děkuji za Váš profesionální a příjemný přístup, rozhodně Vaše služby doporučím dále!

Václav - 08.05.2020 (02:34)

Asistenci při koupi ojetého vozu jsem využil v březnu tohoto roku a vše proběhlo k mé spokojenosti. Pan Ráž zkontroloval technický stav vozu a vyjednal slevu za zjištěný nedostatek. Po dvou měsících, kdy jsem s vozem ujel přes 1000 kilometrů a vůz absolvoval technickou prohlídku, se neobjevily žádné další nedostatky. Doporučuji

Daniel Eger - 11.03.2020 (10:59)

Touto cestou ještě jednou děkuji, za nákup a asistenci při nákupu Hondy CR-V. Perfektní domluva, rychlost, spolehlivost a profesionální otestování vozu. Pan Ráž odhalil a upozornil na všechny drobné nedostatky vozu a zhodnotil technický stav. Děkuji a služby pana Ráže velmi doporučuji.

Josef C. - 10.03.2020 (07:43)

Na pana Ráže jsem narazil ve chvíli, kdy jsem nutně sháněl spolehlivý rodinný vůz za rozumnou cenu. Jelikož se v autech nevyznám, potřeboval jsem mít po ruce někoho zkušeného, kdo nabízený vůz posoudí stejně důkladně, jako kdyby ho kupoval sám pro sebe. Pozitivní recenze nelhaly - komunikace byla rychlá, jednání seriózní. Na sjednaném místě byl s předstihem, v průběhu prohlídky nám vše vysvětlil, zdůvodnil a ve finále s prodejcem vozu usmlouval i nižší cenu. Tuto recenzi píši až po několika měsících od koupě, kdy vím, že jsme za tu dobu do auta nemuseli investovat ani 1 Kč navíc a vždy jsme bezpečně dojeli do cíle. Rovněž jsme služby pana Ráže doporučili již několika známým, kteří se ocitli ve stejné situaci jako my - a až budeme sami kupovat další vůz, určitě se na něj opět obrátíme.

Petr - 03.03.2020 (11:31)

Perfektní spolupráce, 100% flexibilita. Pan Ráž telefonicky a mailem zhodnotil vůz a my jsme si pro auto pouze dojeli. Vřelé díky. Doporučuji všem.

Celkem komentářů: 265

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.