Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Kryštof - 31.05.2020 (05:50)

Panu Rážovi jsem zavolal ve čtvrtek a hned jsme se domluvili na další den. Zavezl mě do 130km vzdáleného bazaru, kde na vybraném vozidle vše pečlivě otestoval. Vozidlo bylo v pořádku, a přesto nám pan Ráž vyjednal jako bonus 4 zimní pneu i s matkami a doporučil, co na vozidle servisovat. Následně s námi počkal, než bylo vše vyřízeno. Velice děkuji za Váš profesionální a příjemný přístup, rozhodně Vaše služby doporučím dále!

Václav - 08.05.2020 (02:34)

Asistenci při koupi ojetého vozu jsem využil v březnu tohoto roku a vše proběhlo k mé spokojenosti. Pan Ráž zkontroloval technický stav vozu a vyjednal slevu za zjištěný nedostatek. Po dvou měsících, kdy jsem s vozem ujel přes 1000 kilometrů a vůz absolvoval technickou prohlídku, se neobjevily žádné další nedostatky. Doporučuji

Daniel Eger - 11.03.2020 (10:59)

Touto cestou ještě jednou děkuji, za nákup a asistenci při nákupu Hondy CR-V. Perfektní domluva, rychlost, spolehlivost a profesionální otestování vozu. Pan Ráž odhalil a upozornil na všechny drobné nedostatky vozu a zhodnotil technický stav. Děkuji a služby pana Ráže velmi doporučuji.

Josef C. - 10.03.2020 (07:43)

Na pana Ráže jsem narazil ve chvíli, kdy jsem nutně sháněl spolehlivý rodinný vůz za rozumnou cenu. Jelikož se v autech nevyznám, potřeboval jsem mít po ruce někoho zkušeného, kdo nabízený vůz posoudí stejně důkladně, jako kdyby ho kupoval sám pro sebe. Pozitivní recenze nelhaly - komunikace byla rychlá, jednání seriózní. Na sjednaném místě byl s předstihem, v průběhu prohlídky nám vše vysvětlil, zdůvodnil a ve finále s prodejcem vozu usmlouval i nižší cenu. Tuto recenzi píši až po několika měsících od koupě, kdy vím, že jsme za tu dobu do auta nemuseli investovat ani 1 Kč navíc a vždy jsme bezpečně dojeli do cíle. Rovněž jsme služby pana Ráže doporučili již několika známým, kteří se ocitli ve stejné situaci jako my - a až budeme sami kupovat další vůz, určitě se na něj opět obrátíme.

Petr - 03.03.2020 (11:31)

Perfektní spolupráce, 100% flexibilita. Pan Ráž telefonicky a mailem zhodnotil vůz a my jsme si pro auto pouze dojeli. Vřelé díky. Doporučuji všem.

Michal - 03.03.2020 (08:24)

Pan Ráž poradil, na která auta dle mých požadavků se mám soustředit a doporučil i člověka, o němž věděl, že dováží kvalitní vozidla z Německa. Vozidlo po důkladné prohlídce doporučil. Lépe bych asi nepořídil, s vozidlem jsem nadmíru spokojen. Bez pana Ráže bych byl asi odkázán na milost a nemilost áček a podobných bazarů, takže mohu vřele doporučit.

Honza - 26.02.2020 (01:08)

Výsledek kontroly korespondoval s prohlídkou v autoservisu. Doporučuji!

Jakub Novák - 25.02.2020 (07:21)

Dnes jsem absolvoval prohlídku auta s Michalem Rážem. Bezvadná komunikace, pečlivě vše prohlídl (auto i dokumentaci) a jen díky němu jsem dostal kompletní informace o vozidle. Navíc poradí, na co si dát do budoucna u konkrétního auta pozor, kde je dobrý servis apod. Všem doporučuji - je radost s ním jednat.

Aram Černohlávek - 13.02.2020 (08:18)

Koupili jsme si auto přes Michala Ráže před cca 2 roky a koupi si neustále pochvalujeme. Při koupi dalšího auta rozhodně opět přes Michala. Doporučuji všem! Služba, která se opravdu vyplatí..

Tomas - 13.02.2020 (06:05)

Vše už tady bylo popsáno. Můžete vzít auto do (autorizovaného)servisu, nebo si vzít s sebou pana Ráže, který je ale daleko flexibilnější a ochotnější. Perfektní služba, nákup auta bez stresu.

Ludek Mach - 07.01.2020 (11:04)

Dnes jsem si pana Michala zavolal, zda by mi mohl prohlédnout auto, které se mi líbilo. Autům vůbec nerozumím, takže bych se lehce nechal oklamat prodejci v autobazaru. Auto, které testoval mělo spoustu vad a nedostatků, kterých bych si vůbec nevšiml. Pan Michal dělá svoji práci velmi pečlivě a s nadšením, je to profík. I když jsem si auto kvůli vadám nekoupil, ani trochu nelituji za zaplacení služby, kterou pro mě udělal. Jednoznačně doporučuji pana Michala každému, kdo chce vybrat kvalitní a bezzávadné auto. Ještě jednou moc děkuji. Až budu potřebovat příště, vím na koho se obrátit. :-)

Jan Šmejkal - 29.11.2019 (12:43)

Pan Michal absolutní špička v poradenství při koupi a k tomu jsem mu zavolal na poslední chvíli a stejně si našel čas ,vse vysvětlil, poradil-doporučuji doopravdy každému.dalsi auto až budu kupovat ani nebudu váhat a volám mu????

Tomas Jetelina - 20.11.2019 (10:12)

Dnes jsem s panem Razem absolvoval prohlidku vozu a vse probehlo skvele, pan Raz je profik se kterym je velmi jednoducha a prijemna domluva, vse srozumitelne vysvetli a poradi. Urcite mohu jen a jen doporucit a priste se nebudu vahat obratit znovu na nej a vyuzit jeho sluzby!

Vít Šustr - 19.11.2019 (07:00)

Pan Ráž je absolutní profesionál, dohoda velmi jednoduchá, poradí ještě před samotnou prohlídkou na co se zaměřit (jaký typ vozidla je pro vás nejvýhodnější). Během samotné prohlídky začne kontrolovat auto pomalu dřív, než k němu dorazíte. Zkontroluje veškerou dokumentaci, auto kontroluje poctivě, doporučí vám na co si dát pozor, co bude třeba vyměnit. Až budeme kupovat další auto, rádi se na něj opět obrátíme.

Martin Letko - 15.11.2019 (09:24)

Pán Ráž ma veľmi príjemne prekvapil. Dohoda s ním je jednoduchá a rýchla. Jeho práca je kvalitná a poctivá. Som veľmi rád, že som využil jeho služby a odoručil som ho aj známym. Pri ďalšom nákupe si určite nechám znovu poradiť od neho. Ďakujem.

David Prudký - 07.11.2019 (11:20)

Na web pana Ráže jsem narazil náhodou při výběru ojetého auta a určitě nelituji, že jsem se rozhodl jeho služeb využít. Jako neznalému mi vysvětlil ohledně ojetin vše, co sem potřeboval vědět, mnou vybraného prodejce sám kontaktoval, zajel auto zkontrolovat a dal mi zpětnou vazbu. A to vše během pár dnů! V úterý jsem jej poprvé kontaktoval a v pátek jsem si již jel pro zkontrolované auto. Jediné, co mě mrzí je, že jsme se nemohli setkat osobně, z důvodu vzdálenosti. Příště až budu kupovat auto, určitě jeho služeb opět využiji. Ještě jednou děkuji.

Kateřina O. - 07.11.2019 (07:26)

Pan Ráž má lidský a profesionální přistup. U auta si vše sám ověřil, popřípadě vysvětlil. Reagoval hned i na pozdní telefonáty s dotazy. Auto jsme koupili a s pomocí při výběru jsem velmi spokojená. Až budu zase někdy vybírat auto, určitě se ozvu. Můžu jen doporučit.

Vojtech Klacek - 30.09.2019 (05:40)

Dekuji za kvalitni servis a navic lidsky prijemny pristup pri koupi auta. Pan Ráž se pro me stal dulezitym podpurnym bodem v, pro me velmi neprehlednem a neduveryhodnem, trhu s ojetymi auty.

Venca - 27.09.2019 (11:40)

Velice oceňuji ochotu tohoto člověka. Vymyslel jsem si, že bych byl rád kdyby se zajel podívat na auto 70km od Prahy ještě ted den co jsem mu volal a klidně za příplatek. Příplatek nechtěl, na auto se zajel podívat a dal mi takové info, že jsem se rozhodl tam ani nejezdil a ušetřil mi minimálně čas a cestu. To by ještě na hodnocení alá ,,jste nejlepší! nebylo, ale to co následovalo poté už je. S pánem jsme po telefonické domluvě zkusili najít pár zajímavých kousků na netu, které byl ochotný obvolat do bazarů aby zjistil info. O každém voze mi řekl jeho pro a proti co se servisu a dostupnosti týče a celkově se mi věnoval nejen telefonicky, ale i po sms a na každý můj dementní dotaz či odkaz na automobil odpověděl během pár minut. Doporučuji ikdyž jsem automobil nakonec nekoupil

Jan Valter - 27.09.2019 (10:41)

Před dvěma měsíci jsem pana Ráže kontaktoval a jsem dnes maximálně spokojený. Dnes po první sekci najetých cca 4-5ti tisísích km nelituji. Velmi profesionální přístup, v průběhu prohlídky i připomínky k možným budoucím problémům. Otázkou zůstával stav km ( vzhledem ke skutečnosti, kdy byl vůz dovezen ze zahraničí) a konečná cena. Po ověření km přímo u původního majitele byla volba jednoznačná a po (pro mě) povinném servisu již u mého mechanika opravdu nelituji. Nejsou to vyhozené peníze, za ně dostanete profesionální a vstřícný přístup člověka, ne někoho, kdo si jde jen "vydělat".

Celkem komentářů: 250

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.