Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Markéta V. - 26.08.2021 (12:19)

Přidávám se tímto k spokojeným zákazníkům. Autům vůbec nerozumím a od přátel jsem dostala spoustu dobrých rad. Bohužel často protichůdných. Pan Ráž mi vytrhl trn z paty. Auto vybral a následně prověřil od A do Z. Zatím jsem naprosto spokojená. S výběrem i s technickým stavem vozidla, který přesně odpovídá tomu, co bylo avizováno. Pan Ráž je bezpochyby znalý svého oboru, ale je to taky velmi příjemný člověk, se kterým byla radost komunikovat. Z mé noční můry se nakonec stala docela pohodová záležitost.

Míša - 15.08.2021 (06:45)

S Michalem jsem koupila už dva vozy a nedám na něj dopustit. Spokojenost maximální. Doporučuji všem.

Jan Beneš - 10.08.2021 (02:45)

Rád bych tímto poděkoval panu Rážovi za pomoc během koupě auta. Nejen že při koupi vozu vše prověřil a zkontroloval ale pomohl mi také při rezervaci vozu. Věřím že jeho slova o tom že auto vypadá v pořádku a bude sloužit se potvrdí. Komunikace a ochota na jedničku. Ještě jednou díky a budu Vás doporučovat dál!

Markéta Ščuryová - 25.07.2021 (10:08)

Ráda bych tímto poděkovala panu Rážovi. Je to člověk na svém místě, je s ním velmi příjemná a rychlá domluva. Své práci rozumí, ví kam se podívat, na co se zaměřit, jak na prodávajícího zatlačit, pokud něco nesedí. Jsem velmi spokojená a jeho služby mohu jen doporučit.

Jan S. - 17.07.2021 (02:48)

Služby pana Ráže mohu vřele doporučit. Při koupi ojetého vozidla mi ochotně se vším poradil, od výběru vozidla v konkrétním autobazaru, přes detailní prohlídku technického stavu auta, vyzkoušení vozidla při jízdě, prověření servisní historie vozu, po rady při vyřizování kupní smlouvy. Srozumitelně mě upozornil na všemožné nedostatky vozidla, co mohu do budoucna od auta očekávat, co bude pravděpodobně nutné měnit/opravit apod. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová a profesionální, a jsem velmi rád, že trpělivě odpověděl na všechny moje (občas možná trochu naivní) otázky. Výběr a koupě ojetiny pak pro mě byla nakonec velmi pozitivním zážitkem!

Adam Kahánek - 19.06.2021 (12:09)

Pana Ráže můžu vřele doporučit. Pomohl mi s kontrolou auta před koupí, díky čemuž jsem se o autě a jeho historii dozvěděl mnohem více. Okamžitě šlo vidět, že má bohaté zkušenosti a znalosti. Já jsem mu za kontrolu velmi vděčný, jelikož hodně pomohl :) S panem Rážem je skvělá domluva, je velmi ochotný a příjemný svým vystupováním. Kdo váháte, zda jeho služeb využít, neváhejte, neuděláte chybu! :)

Lucie I. - 11.06.2021 (11:10)

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Rážovi za profesionální pomoc při koupi mého prvního auta. Velmi jsem ocenila jeho lidský přístup, zájem a trpělivost. Vřele doporučuji všem!

Stanislav Jirec - 13.05.2021 (09:11)

Pana Ráže mohu jen doporučit, skvělý přístup k zákazníkovi. Zkontroloval mnou vybraný vůz, vyjednal slevu a asistoval při koupi.

Václav Polanský - 08.05.2021 (08:15)

Jsem moc rád, že jsem se rozhodl využít služby pana Ráže. S jeho pomocí jsem si koupil přesně takové auto jaké jsem si přál. Je to opravdu profesionál ve svém oboru. Jeho přístup je navíc velmi vřelý a vstřícný a je hned poznat, že na zákaznících mu opravdu záleží. Díky!

Tereza Horáková - 27.04.2021 (07:39)

Cením si toho, že je pan Ráž slušný člověk a snaží se pomoci za jakékoliv situace. Pár měsíců zpět jsme kupovali auto z dovozu, byl páteční večer a v sobotu dopoledne jsme měli vyzvedávat auto. Dostali se k nám veškeré papíry od auta- servisní historie, ale i interní výpis všech oprav. Něco nás tam znepokojilo a byli jsme opravdu nešťastní a na vážkách, zda neodstoupit od koupě. Potřebovali jsme někoho, kdo tomu rozumí a řekne k tomu svůj názor. Hledali jsme na internetu, na koho se obrátit a našli pana Ráže, kterému jsme zavolali, poprosili o pomoc a on nám velmi ochotně vyšel vstříc, zaslané dokumenty prohlédl a dlouze nám nastínil svůj postoj. Opravdu velké díky za záchranu a ochotu....takových lidí moc není. Děkujeme!

L.Rejšková - 08.04.2021 (08:55)

Pán Ráž je profesionálem na pravém místě. Autům perfektně rozumí a dokáže výborně poradit. Během výběru auto jsem jej nejdříve telefonicky zkontaktovala, aby mi poradil, zda vůbec auto kupovat, Poté jsem se rozhodla, že je mi auto nakonec souzeno a šli jsme se společně do bazaru osobně podívat. S panem Rážem jsem měla naprostou jistotu, že nekupuji "zajíce v pytli" a skutečně tomu tak je, jak ukázal první servis po koupi vozu. Šlo jen o běžný servis (olej, filtry aj.). Rovněž mi vyjednal, aby bazar udělal v rámci "předprodejních služeb" novou STK. Vřele doporučuji služby pana Ráže. :) Rejšková

Jiří F. - 20.03.2021 (07:49)

Dobře investované peníže, pan Ráž je profesionál na svém místě. Koupě auta proběhla v naprostém pořádku a v plné spokojenosti, doporučuji.

Vladimír - 04.03.2021 (11:04)

Můžu jednoznačně doporučit naprosto profesionální služby pana Ráže. Perfektní a rychlá domluva na prohlídce, z mého laického pohledu detailně provedená kontrola vozu i zkušební jízda a ve výsledku u mě dobrý pocit z koupě auta. Až budu kupovat další auto, obrátím se na pana Ráže rád znovu.

Stanislava - 21.02.2021 (09:02)

Asistenci při koupi ročního vozu jsem využila v únoru tohoto roku a vše proběhlo k mé spokojenosti. Pan Ráž zkontroloval technický stav vozu a vyjednal i provedení servisu a technickou kontrolu vozidla stavajicim autobazarem. Auto jezdi dobře a bez problémů. Navíc mi poradil kde mohu zakoupit i levně pneumatiky. Určitě všem doporučuji.

Zdeňka Čermáková - 11.12.2020 (09:25)

Opět děkuji panu Rážovi, za perfektní spolupráci. Již podruhé mi pomohl s výběrem a nákupem auta. Je lhostejno zda si vyberete auto za pár korun, nebo drahouška, vždy je komunikace perfektní. V ostatních komentářích se dočtete vše podstatné. Já doporučuji všem a děkuji mnohokrát. Žádný stres, jen radost s nákupu.

Martin Richter - 09.12.2020 (09:28)

Dobrý den, v červenci jsme s partnerkou vybrali u Autodraft v Praze VW Passat B8 Variant 2.0 110 kW 12/2016 145000 km. Kupovali jsme si naše první auto a měli jsme trochu strach, abychom špatně nevybrali. Vzali jsme si s sebou na prohlídku pana Michala Ráže, od kterého jsme si chtěli nechat auto zkontrolovat. Když jsme dorazili na místo, pan Ráž již měl auto otevřené, kompletně nám jej zkontroloval přes diagnostiku, změřil hloubku laku a zkontroloval podvozek na zvedáku a v neposlední řadě auto projel. Upozornil nás i na sebemenší, malé nedostatky, kterých bych si normálně ani nevšimnul. Následně nám u prodejce vyjednal výměnu brzdových destiček, nové letní i zimní pneumatiky, vyčištění klimatizace ozónem, to vše v ceně vozidla. I na doporučení pana Ráže jsme se rozhodli auto koupit. Loučil se s námi se slovy, že kdyby nastal s vozidlem jakýkoliv problém, můžeme ho kontaktovat, že nám pomůže vše vyřešit. Dnes jsem s autem úspěšně prošel první STK. Za tu dobu jsem najezdil přes 10000 km a jedinou potíž jsem měl se žhavicí svíčkou, kterou jsem si nechal vyměnit v servisu. Jinak auto funguje absolutně bez problémů. Moc bych chtěl ocenit skvělý a profesionální přístup pana Ráže. Pokud budeme někdy kupovat další vůz, znovu se na něj obrátíme a všem doporučujeme využít jeho služeb. Děkujeme.

Jakub - 04.12.2020 (02:50)

Můžu jenom doporučit, najednou může být i kupě auta pohodová :) Naprosta spokojenost, dekuji za pomoc, ne jen pri obhlide ale i při "papirovačkach" :)

Jan S. - 19.10.2020 (08:35)

Pocit, že jsem s výběrem vozu nešlápl vedle a nakoupil dobře, k nezaplacení. Stejně jako mít s kým konsultovat nabídky inzerentů když víte, že EU trh s "ojetinami" může být pořádná divočina. Dostal jsem perfektní služby přesně tak, jak jsem si je představoval.

Adam Klsák - 13.10.2020 (07:36)

Auto jsem s pomocí pana Ráže vybíral již skoro před rokem. Po čase mohu jen potvrdit svůj tehdejší dojem. Služby byly perfektní - pan je Ráž profesionál, který se vším poradí, vše za vás vyjedná. A zároveň je to pohodář. Vybrané auto jezdí skvěle a krom běžné údržby jsem do něj zatím nemusel investovat ani korunu navíc. S ohledem na to, kolik peněz a nervů vám tato služba ušetří, jsou náklady na ní minimální a opravdu se vyplatí.

Václav Polívka - 09.09.2020 (12:13)

Dobrý den, rád bych touto cestou velmi poděkoval panu Rážovi za jeho profesionální služby při výběru automobilu. S autem, které nám pomohl vybrat a zároveň ho pečlivě prověřil doslova po všech stránkách, jsme opravdu spokojeni. Pokud by kdokoli uvažoval o koupi ojetého vozu, mohu mu pana Ráže jen doporučit.

Celkem komentářů: 274

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.