Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Michal - 03.03.2020 (08:24)

Pan Ráž poradil, na která auta dle mých požadavků se mám soustředit a doporučil i člověka, o němž věděl, že dováží kvalitní vozidla z Německa. Vozidlo po důkladné prohlídce doporučil. Lépe bych asi nepořídil, s vozidlem jsem nadmíru spokojen. Bez pana Ráže bych byl asi odkázán na milost a nemilost áček a podobných bazarů, takže mohu vřele doporučit.

Honza - 26.02.2020 (01:08)

Výsledek kontroly korespondoval s prohlídkou v autoservisu. Doporučuji!

Jakub Novák - 25.02.2020 (07:21)

Dnes jsem absolvoval prohlídku auta s Michalem Rážem. Bezvadná komunikace, pečlivě vše prohlídl (auto i dokumentaci) a jen díky němu jsem dostal kompletní informace o vozidle. Navíc poradí, na co si dát do budoucna u konkrétního auta pozor, kde je dobrý servis apod. Všem doporučuji - je radost s ním jednat.

Aram Černohlávek - 13.02.2020 (08:18)

Koupili jsme si auto přes Michala Ráže před cca 2 roky a koupi si neustále pochvalujeme. Při koupi dalšího auta rozhodně opět přes Michala. Doporučuji všem! Služba, která se opravdu vyplatí..

Tomas - 13.02.2020 (06:05)

Vše už tady bylo popsáno. Můžete vzít auto do (autorizovaného)servisu, nebo si vzít s sebou pana Ráže, který je ale daleko flexibilnější a ochotnější. Perfektní služba, nákup auta bez stresu.

Ludek Mach - 07.01.2020 (11:04)

Dnes jsem si pana Michala zavolal, zda by mi mohl prohlédnout auto, které se mi líbilo. Autům vůbec nerozumím, takže bych se lehce nechal oklamat prodejci v autobazaru. Auto, které testoval mělo spoustu vad a nedostatků, kterých bych si vůbec nevšiml. Pan Michal dělá svoji práci velmi pečlivě a s nadšením, je to profík. I když jsem si auto kvůli vadám nekoupil, ani trochu nelituji za zaplacení služby, kterou pro mě udělal. Jednoznačně doporučuji pana Michala každému, kdo chce vybrat kvalitní a bezzávadné auto. Ještě jednou moc děkuji. Až budu potřebovat příště, vím na koho se obrátit. :-)

Jan Šmejkal - 29.11.2019 (12:43)

Pan Michal absolutní špička v poradenství při koupi a k tomu jsem mu zavolal na poslední chvíli a stejně si našel čas ,vse vysvětlil, poradil-doporučuji doopravdy každému.dalsi auto až budu kupovat ani nebudu váhat a volám mu????

Tomas Jetelina - 20.11.2019 (10:12)

Dnes jsem s panem Razem absolvoval prohlidku vozu a vse probehlo skvele, pan Raz je profik se kterym je velmi jednoducha a prijemna domluva, vse srozumitelne vysvetli a poradi. Urcite mohu jen a jen doporucit a priste se nebudu vahat obratit znovu na nej a vyuzit jeho sluzby!

Vít Šustr - 19.11.2019 (07:00)

Pan Ráž je absolutní profesionál, dohoda velmi jednoduchá, poradí ještě před samotnou prohlídkou na co se zaměřit (jaký typ vozidla je pro vás nejvýhodnější). Během samotné prohlídky začne kontrolovat auto pomalu dřív, než k němu dorazíte. Zkontroluje veškerou dokumentaci, auto kontroluje poctivě, doporučí vám na co si dát pozor, co bude třeba vyměnit. Až budeme kupovat další auto, rádi se na něj opět obrátíme.

Martin Letko - 15.11.2019 (09:24)

Pán Ráž ma veľmi príjemne prekvapil. Dohoda s ním je jednoduchá a rýchla. Jeho práca je kvalitná a poctivá. Som veľmi rád, že som využil jeho služby a odoručil som ho aj známym. Pri ďalšom nákupe si určite nechám znovu poradiť od neho. Ďakujem.

David Prudký - 07.11.2019 (11:20)

Na web pana Ráže jsem narazil náhodou při výběru ojetého auta a určitě nelituji, že jsem se rozhodl jeho služeb využít. Jako neznalému mi vysvětlil ohledně ojetin vše, co sem potřeboval vědět, mnou vybraného prodejce sám kontaktoval, zajel auto zkontrolovat a dal mi zpětnou vazbu. A to vše během pár dnů! V úterý jsem jej poprvé kontaktoval a v pátek jsem si již jel pro zkontrolované auto. Jediné, co mě mrzí je, že jsme se nemohli setkat osobně, z důvodu vzdálenosti. Příště až budu kupovat auto, určitě jeho služeb opět využiji. Ještě jednou děkuji.

Kateřina O. - 07.11.2019 (07:26)

Pan Ráž má lidský a profesionální přistup. U auta si vše sám ověřil, popřípadě vysvětlil. Reagoval hned i na pozdní telefonáty s dotazy. Auto jsme koupili a s pomocí při výběru jsem velmi spokojená. Až budu zase někdy vybírat auto, určitě se ozvu. Můžu jen doporučit.

Vojtech Klacek - 30.09.2019 (05:40)

Dekuji za kvalitni servis a navic lidsky prijemny pristup pri koupi auta. Pan Ráž se pro me stal dulezitym podpurnym bodem v, pro me velmi neprehlednem a neduveryhodnem, trhu s ojetymi auty.

Venca - 27.09.2019 (11:40)

Velice oceňuji ochotu tohoto člověka. Vymyslel jsem si, že bych byl rád kdyby se zajel podívat na auto 70km od Prahy ještě ted den co jsem mu volal a klidně za příplatek. Příplatek nechtěl, na auto se zajel podívat a dal mi takové info, že jsem se rozhodl tam ani nejezdil a ušetřil mi minimálně čas a cestu. To by ještě na hodnocení alá ,,jste nejlepší! nebylo, ale to co následovalo poté už je. S pánem jsme po telefonické domluvě zkusili najít pár zajímavých kousků na netu, které byl ochotný obvolat do bazarů aby zjistil info. O každém voze mi řekl jeho pro a proti co se servisu a dostupnosti týče a celkově se mi věnoval nejen telefonicky, ale i po sms a na každý můj dementní dotaz či odkaz na automobil odpověděl během pár minut. Doporučuji ikdyž jsem automobil nakonec nekoupil

Jan Valter - 27.09.2019 (10:41)

Před dvěma měsíci jsem pana Ráže kontaktoval a jsem dnes maximálně spokojený. Dnes po první sekci najetých cca 4-5ti tisísích km nelituji. Velmi profesionální přístup, v průběhu prohlídky i připomínky k možným budoucím problémům. Otázkou zůstával stav km ( vzhledem ke skutečnosti, kdy byl vůz dovezen ze zahraničí) a konečná cena. Po ověření km přímo u původního majitele byla volba jednoznačná a po (pro mě) povinném servisu již u mého mechanika opravdu nelituji. Nejsou to vyhozené peníze, za ně dostanete profesionální a vstřícný přístup člověka, ne někoho, kdo si jde jen "vydělat".

Stanislav Shlyapin - 01.09.2019 (07:17)

Před necelým měsícem jsme kontaktovali pana Ráže, aby nám pomohl posoudit stav vozu, který jsme si vyhlídli v Nupakách. Byl velice ochotný a příjemný a vyhověl nám i víkendovým termínem na úkor času se svou rodinou. Pana Ráže Vám můžeme vřele doporučit. Zkontroloval stav vozidla, poučil nás o jeho nedostatcích, zajistil nám slevu, pomohl s odvozem vozidla. Určitě ještě někdy jeho služby využijeme.

Filip Müller - 15.08.2019 (12:08)

Po opakovanej negatívnej skúsenosti s trhom ojetin som sa rozhodol zainvestovať do služieb pána Ráža, od prvého telefonátu som to nelutoval. Poradil s výberom auta, promptne reagoval na moje dotazy a napriek tomu že som ešte sam nebol rozhodnutý na konkrétnom aute mi pomohol vybrať perfektný kúsok. O doporučení velmi příjemného obchodníka v bazári a vyjednaní podmienok/zľavy ani nehovorím. V konečnom dôsledku len a len odporúčam ak chcete mať z kúpy nového auta radosť a nie vrásky.

Michal Štrobl - 29.07.2019 (03:59)

Kontaktoval jsem pana Ráže na základě recenzí zde na tomto webu a domluvil se na spolupráci. Vůz jsem kupoval v dojezdu cca 100km od Prahy a termín s časem jsem domlouval den předem, a ikdyž se to panu Rážovi úplně nehodilo, udělal si na mě čas a nechtěl za to žádnou spec.provizi. Při prohlídce vozu byl velice vstřícný, měl s sebou diagnosti a sondu na detekci tloušťky laku, vše prolezl, na vše mi odpověděl a byl velice vstřícný. Bylo vidět, že to nedělá po prvě a ví na co se zaměřit. S vozem jsem zatím velice spokojen (VW Passat Variant B8 2015). Určitě mohu a budu doporučovat. M.Štrobl S pozdravem M.Štrobl

Jan R. - 13.07.2019 (08:36)

Co musim u pana Ráže ocenit, tak presto ze se vyber auta uplne nepovedl (viz komentář nize Jan R.), tak se zajima, co se s vozidlem stalo a pomaha problem dale aktivne resit. Takovy pristup uz bych v dnešní době moc necekal.

Michal Ráž reaguje - 12.07.2019 (10:03)

Problém stočených tachometrů je jedna z nejhůře zjistitelných věcí. Auta zakoupené v ČR mají nejlépe dohledatelnou historii, ale bohužel to také není 100% jistota. U dovozů je to ještě horší. Některé automobilky mají propojené systémy po celé Evropě, pak by to neměl být problém. Bohužel existuje zákon, že informace o vozidle nesmí sdělovat třetím osobám, což je paradoxní, vždyť jdou sami proti sobě! Hrstka automobilek se už chytla za nos a informace podává, palec nahoru! Jiné automobilky to propojené bohužel nemají vůbec. Pak už nezbývá, než jedna placená nejmenovaná firma, která bohužel do zahraničí také nevidí. Moje doporučení: pokud k tomuto zjištění dojde, je třeba v první řadě kontaktovat prodejce, odstoupit od smlouvy a do vyřešení nic neopravovat. Závěrem je nutné dodat, že se jednalo o trestněprávní jednání ze strany původního majitele nebo prodejce vozidla a bylo by rovněž vhodné, obrátit se na orgány činné v trestním řízení. Čím více budeme před tímto problémem zavírat oči a budeme jej tolerovat nebo nebudeme tyto situace řešit, tím více nahráváme takovýmto podvodníkům.

Celkem komentářů: 265

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.