Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Michal Ráž reaguje - 12.07.2019 (10:03)

Problém stočených tachometrů je jedna z nejhůře zjistitelných věcí. Auta zakoupené v ČR mají nejlépe dohledatelnou historii, ale bohužel to také není 100% jistota. U dovozů je to ještě horší. Některé automobilky mají propojené systémy po celé Evropě, pak by to neměl být problém. Bohužel existuje zákon, že informace o vozidle nesmí sdělovat třetím osobám, což je paradoxní, vždyť jdou sami proti sobě! Hrstka automobilek se už chytla za nos a informace podává, palec nahoru! Jiné automobilky to propojené bohužel nemají vůbec. Pak už nezbývá, než jedna placená nejmenovaná firma, která bohužel do zahraničí také nevidí. Moje doporučení: pokud k tomuto zjištění dojde, je třeba v první řadě kontaktovat prodejce, odstoupit od smlouvy a do vyřešení nic neopravovat. Závěrem je nutné dodat, že se jednalo o trestněprávní jednání ze strany původního majitele nebo prodejce vozidla a bylo by rovněž vhodné, obrátit se na orgány činné v trestním řízení. Čím více budeme před tímto problémem zavírat oči a budeme jej tolerovat nebo nebudeme tyto situace řešit, tím více nahráváme takovýmto podvodníkům.

Jan R. - 11.07.2019 (08:48)

Bohužel vozidlo BMW F10 najeto 89.000 km, které pan Ráž kontroloval 9/2018, bylo již několikrát v průběhu 9 měsíců po koupi opravováno: celkové náklady za provedené opravy již ve výši cca 60.000,- Vzhledem k tomu, že technikovi nepřipadaly dané opravy adekvátní k počtu kilometrů, zajel znovu prověřit servisní historii do autorizovaného servisu a co nezjistil. Olej, který se mění po 30.000 km byl vyměněn již 6 krát= 180.000 km, přední brzdy, které se mění po 50.000 km měněny 3 krát = 150.000 km. Tzn., že vozidlo mělo v době koupě minimálně 180.000 km. Nechápu, že tohle pan Ráž nezjistil. Momentálně vozidlo bylo v servisu znovu se závadou zadního diferenciálu- cena předpokládaných nákladů 50.000,- tzn. celkové náklady budou 110.000,- NEDOPORUČUJI

Radek P. - 26.06.2019 (05:45)

Rád rozšířím řady spokojených zákazníků. Oceňuji flexibilitu, ochotu vše vysvětlit a ukázat. S panem Rážem jsme dnes prohlédli mnou vytipované auto, vše na místě velmi důkladně prověřil a vyzkoušel. Sám bych jako laik reálně neudělal ani 30%, byť si člověk něco načte a sám prověří. Předchozí ojeté auto jsem koupil s klikou, teď bych ji měl sice taky (nic zásadního jsme nenašli), ale rozhodně nelituji vydaných peněz. Naopak, vím kam se budu příště obracet. Za mě naprostá spokojenost a dík!

Petr E. - 26.06.2019 (02:19)

Naprostá spokojenost, bylo to jako mít u koupě skvělého známého/kamaráda odborníka. Profesionální přístup od začátku až do konce, otevřenost při domlouvání termínu, u kontroly žádný spěch nebo odbývání... opravdu není co vytknout. Děkuji a doporučuji,

Petr Kapitola - 15.06.2019 (11:32)

Rád se připojuji ke kladným hodnocením. Se službami pana Ráže jsem byl maximálně spokojen a nejde jen o profesionální stránku, ale i o velmi příjemné jednání, ochotu věci vysvětlit. Po telefonu mi poradil s výběrem typu vozu podle mých orientačních požadavků (z modelů Fabia Combi), po mém pátrání v nabídkách autobazarů na netu mi pomohl s užším výběrem a nakonec v jednom autobazaru po telefonu dojednal prohlídku vozu, který ještě neměli v nabídce. V autobazaru vůz důkladně prohlédl a proměřil a projeli jsme se s ním. Po více než dvou měsících po koupi jsem s Fabií Combi II 1.4 V spokojen.

Zdeněk K. - 06.06.2019 (09:48)

Cca 6 týdnů zpět jsem měl vybrané auto a potřeboval jsem aby na něj někdo urychleně mrknul a já mohl složit rezervační smlouvu. Panu Rážovi se zrovna uvolnil čas a tak jej zajel zkontrolovat do bazaru. Já sice auto viděl, ale protože jsem mimopražský, nemohl jsem se prohlídky účastnit. To nicméně nebyl problém - pan Ráž mi zavolal, popsal vše co našel, dodal kontrolní kartu vozu v PDF na email a zaslal fotky přes Whatsapp. Auto jsem nan jeho doporučení koupil a nedávno se mi vrátilo z pravidelného servisu, kde mi to jen potvrdili - vše je v perfektním stavu. Za sebe mohu pana Ráže jedině doporučit - výrazně mi ulehčil rozhodování. S autem jsem maximálně spokojen a při příštím nákupu se na něj určitě opět obrátím.

Kryštof K. - 08.05.2019 (11:46)

Pana Ráže mohu jen doporučit. Jeden den jsem mu zavolal, že jsem si vybral auto, a hned druhý den jsme se sešli. Pan Ráž auto pořádně prohlédl jak zvenčí, tak i zevnitř. Zároveň provedl i zkušební jízdu. S autem jsem maximálně spokojený.

Ladislav Ch. - 30.04.2019 (06:56)

Požádal jsem jsem pana Ráže o radu jaké auto by mi doporučil s mými ne zrovna standartními požadavky na auto a musím říct, že mně velmi překvapil svým návrhem. Ochotně auto prověřil a pokusil se rozptýlit mou nedůvěru. Do te doby jsem ani netušil, že takové auto existuje. Dnes už mám auto doma a musím říct, že lepší výběr auta bych sám nikdy neudělal. Rozhodně služby pana Ráže doporučuji.

Barbora Halašková - 28.04.2019 (09:51)

Na pana Ráže jsem se obrátila při koupi svého prvního auta, tedy technickými znalostmi nepolíbená a problematiky naprosto neznalá. Pan Ráž mi přesto dokázal poradit naprosto profesionálně a vše srozumitelně vysvětlil. Prověřené auto jsem na základě jeho poznatků po prohlídce koupila a autorizovaný servis následně slova pana Ráže plně potvrdil. Nadšená jsem byla také z perfektní a rychlé komunikace - jeden den v osm večer jsem pana Ráže poprvé kontaktovala, druhý den před polednem už jsme se sešli u auta. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji, při koupi dalšího auta ráda znovu využiji Vašich služeb.

Martin Král - 09.04.2019 (02:34)

Trošku pozdě ,ale přeci. Pan Ráž je profesionál na svém místě. Skvělá komunikace a dobře odvedená práce. Mohu jen doporučit. Za pomoc s výběrem auta Vám proto ještě jednou dodatečně děkuji.

Michal I. - 22.03.2019 (01:37)

Taky bych se rád připojil. S panem Rážem jsem byl maximálně spokojený (a to já moc často tedy nejsem). Celý "výlet" za autem byl velmi příjemný a práci odvedl perfektní. Můžu a budu doporučovat každému v okolí, kdo plánuje pořídit ojeté auto. Ještě jednou děkuji.

Pavel Dubský - 06.03.2019 (08:28)

Rozhodně se plně připojuji ke kladným recenzím! Kromě profesionálního přístupu bych vyzdvihnul příjemné jednání a vstřícný osobní přístup. ps.: O mé spokojenosti nejvíce svědčí, že sem píšu recenzi, což normálně nedělám (ani kladnou ani zápornou). Pan Ráž si trochu toho času ale opravdu zaslouží! :)

David - 11.02.2019 (07:26)

Mohu jenom doporučit, úžasný přístup a zajem. Rozhodne vyuziju služby i příště. Hodnotím 10/10.

Petr V. - 28.01.2019 (11:22)

Děkuji za rychlý a perfektní servis. Ráno jsem zavolal a odpoledne bylo auto kompletně prověřeno. Doporučuji všem zájemcům o koupi automobilu.

Šimon Tejkal - 11.01.2019 (02:34)

Pana Ráže jsem oslovil na základě skvělého doporučení od mého kolegy z práce. Už dopředu jsem věděl, že jeho služby potřebuji. Dobré auto od špatného nepoznám... V autobarazu mi potvrdil, že jsem si auto vybral dobře. Děkuji velice za profi spolupráci:-)

Kryštof David - 30.11.2018 (09:24)

Po předchozí špatné zkušenosti s nákupem auta z bazaru jsem nyní přistupoval k výběru ostražitěji a rozhodl jsem se využít služby pana Ráže. Moc mile mě překvapily všechny aspekty, počínaje cenou, ochotou, profesionalitou, pečlivostí a milým vystupováním konče. Asistence při nákupu se opravdu vyplatila, pan Ráž vyjednal slevu z ceny auta (2000 Kč) a díky němu jsem nemusel platit ani poplatek za služby autobazaru (4000 Kč). Poradil mi ohledně servisní údržby a přepisu vozidla. Moc děkuji a vřele doporučuji a rád budu doporučovat dál svým známým.

Michal M. - 15.10.2018 (08:18)

Nákup auta je pro mnohé z nás událost, která je opravdu sváteční. Osobně jsem měl docela jasnou představu o voze, který si představuji a kolik chci za něj maximálně utratit. Při zvážení investice, kterou jsem se chystal udělat mi zcela jasně vyšlo, že si nechám poradit od odborníka. Prevence je podle mě lepší, než potom platit desetitisíce za případné opravy. Během pár dnů jsme byli schopni sladit a dojeli jsme do autobazaru. Na spoustu věcí by mě ani nenapadlo se podívat. Auto bylo v dobrém stavu, nebylo proč váhat, nákup proběhl hladce, od pana Ráže jsem dostal ještě pár tipů na údržbu. Měl mi možnost sehnat i kola se zimními gumami, i když jsem pak již nevyužil tuto nabídku, protože jsem sehnal přes známého, tak stojí za pochvalu i snaha de facto po zaplacení služby. Recenze většinou nedávám, ale panu Rážovi jsem ji udělat musel. Vnesl mi do celého nákupu klid, necítil jsem se pod stresem, proste paráda. Auto jezdí skvěle, sice mám najeto zatím jen 500 km, ale jsem spokojený. Děkuji velice MM.

Ladislav Křivánek - 14.10.2018 (11:14)

Letos jsme potřebovali nahradit dvě stará auta. Pan Ráž mi v obou případech pomohl. Děkuji mu za jeho ochotu odpovídat na mé otázky ohledně výběru značky i konkrétních vozů. Auto vždy důkladně prohlédl a poznal, jestli a kde bylo bourané, příp. přestříkané. Vysvětlil mi, jaký je stav, a co je potřeba opravit a kolik to zhruba bude stát. V prvním případě domluvil i slevu, takže se mi cena za asistenci vrátila. V druhém případě šlo o výběr ze dvou vozů, z nichž mi jedno nedoporučil a druhé ano. Byl ochoten odpovídat i na dodatečné dotazy po koupi. V každém případě nelituji, že jsem jeho služeb využil, příště bych to udělal znovu a rád ho doporučuji.

Ilja Ryšavý - 03.10.2018 (04:17)

Přidávám se k pozitivním recenzím. Spolupráce s panem Rážem je výborná - profesionalita, rychlost, ochota, flexibilita, vynaložené prostředky se jednoznačně vyplatí.

Milan Lysák - 28.07.2018 (09:21)

Mohu jen a jen doporučit!! Profesionál na svém místě! Pán velice ochotný, sympatický a hlavně lidský! Profesionalní přístup, svoji práci dělá svědomitě! Budu doporučovat dál! Velké díky pane Ráž!!!

Celkem komentářů: 246

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.