Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Kateřina O. - 07.11.2019 (07:26)

Pan Ráž má lidský a profesionální přistup. U auta si vše sám ověřil, popřípadě vysvětlil. Reagoval hned i na pozdní telefonáty s dotazy. Auto jsme koupili a s pomocí při výběru jsem velmi spokojená. Až budu zase někdy vybírat auto, určitě se ozvu. Můžu jen doporučit.

Vojtech Klacek - 30.09.2019 (05:40)

Dekuji za kvalitni servis a navic lidsky prijemny pristup pri koupi auta. Pan Ráž se pro me stal dulezitym podpurnym bodem v, pro me velmi neprehlednem a neduveryhodnem, trhu s ojetymi auty.

Venca - 27.09.2019 (11:40)

Velice oceňuji ochotu tohoto člověka. Vymyslel jsem si, že bych byl rád kdyby se zajel podívat na auto 70km od Prahy ještě ted den co jsem mu volal a klidně za příplatek. Příplatek nechtěl, na auto se zajel podívat a dal mi takové info, že jsem se rozhodl tam ani nejezdil a ušetřil mi minimálně čas a cestu. To by ještě na hodnocení alá ,,jste nejlepší! nebylo, ale to co následovalo poté už je. S pánem jsme po telefonické domluvě zkusili najít pár zajímavých kousků na netu, které byl ochotný obvolat do bazarů aby zjistil info. O každém voze mi řekl jeho pro a proti co se servisu a dostupnosti týče a celkově se mi věnoval nejen telefonicky, ale i po sms a na každý můj dementní dotaz či odkaz na automobil odpověděl během pár minut. Doporučuji ikdyž jsem automobil nakonec nekoupil

Jan Valter - 27.09.2019 (10:41)

Před dvěma měsíci jsem pana Ráže kontaktoval a jsem dnes maximálně spokojený. Dnes po první sekci najetých cca 4-5ti tisísích km nelituji. Velmi profesionální přístup, v průběhu prohlídky i připomínky k možným budoucím problémům. Otázkou zůstával stav km ( vzhledem ke skutečnosti, kdy byl vůz dovezen ze zahraničí) a konečná cena. Po ověření km přímo u původního majitele byla volba jednoznačná a po (pro mě) povinném servisu již u mého mechanika opravdu nelituji. Nejsou to vyhozené peníze, za ně dostanete profesionální a vstřícný přístup člověka, ne někoho, kdo si jde jen "vydělat".

Stanislav Shlyapin - 01.09.2019 (07:17)

Před necelým měsícem jsme kontaktovali pana Ráže, aby nám pomohl posoudit stav vozu, který jsme si vyhlídli v Nupakách. Byl velice ochotný a příjemný a vyhověl nám i víkendovým termínem na úkor času se svou rodinou. Pana Ráže Vám můžeme vřele doporučit. Zkontroloval stav vozidla, poučil nás o jeho nedostatcích, zajistil nám slevu, pomohl s odvozem vozidla. Určitě ještě někdy jeho služby využijeme.

Filip Müller - 15.08.2019 (12:08)

Po opakovanej negatívnej skúsenosti s trhom ojetin som sa rozhodol zainvestovať do služieb pána Ráža, od prvého telefonátu som to nelutoval. Poradil s výberom auta, promptne reagoval na moje dotazy a napriek tomu že som ešte sam nebol rozhodnutý na konkrétnom aute mi pomohol vybrať perfektný kúsok. O doporučení velmi příjemného obchodníka v bazári a vyjednaní podmienok/zľavy ani nehovorím. V konečnom dôsledku len a len odporúčam ak chcete mať z kúpy nového auta radosť a nie vrásky.

Michal Štrobl - 29.07.2019 (03:59)

Kontaktoval jsem pana Ráže na základě recenzí zde na tomto webu a domluvil se na spolupráci. Vůz jsem kupoval v dojezdu cca 100km od Prahy a termín s časem jsem domlouval den předem, a ikdyž se to panu Rážovi úplně nehodilo, udělal si na mě čas a nechtěl za to žádnou spec.provizi. Při prohlídce vozu byl velice vstřícný, měl s sebou diagnosti a sondu na detekci tloušťky laku, vše prolezl, na vše mi odpověděl a byl velice vstřícný. Bylo vidět, že to nedělá po prvě a ví na co se zaměřit. S vozem jsem zatím velice spokojen (VW Passat Variant B8 2015). Určitě mohu a budu doporučovat. M.Štrobl S pozdravem M.Štrobl

Jan R. - 13.07.2019 (08:36)

Co musim u pana Ráže ocenit, tak presto ze se vyber auta uplne nepovedl (viz komentář nize Jan R.), tak se zajima, co se s vozidlem stalo a pomaha problem dale aktivne resit. Takovy pristup uz bych v dnešní době moc necekal.

Michal Ráž reaguje - 12.07.2019 (10:03)

Problém stočených tachometrů je jedna z nejhůře zjistitelných věcí. Auta zakoupené v ČR mají nejlépe dohledatelnou historii, ale bohužel to také není 100% jistota. U dovozů je to ještě horší. Některé automobilky mají propojené systémy po celé Evropě, pak by to neměl být problém. Bohužel existuje zákon, že informace o vozidle nesmí sdělovat třetím osobám, což je paradoxní, vždyť jdou sami proti sobě! Hrstka automobilek se už chytla za nos a informace podává, palec nahoru! Jiné automobilky to propojené bohužel nemají vůbec. Pak už nezbývá, než jedna placená nejmenovaná firma, která bohužel do zahraničí také nevidí. Moje doporučení: pokud k tomuto zjištění dojde, je třeba v první řadě kontaktovat prodejce, odstoupit od smlouvy a do vyřešení nic neopravovat. Závěrem je nutné dodat, že se jednalo o trestněprávní jednání ze strany původního majitele nebo prodejce vozidla a bylo by rovněž vhodné, obrátit se na orgány činné v trestním řízení. Čím více budeme před tímto problémem zavírat oči a budeme jej tolerovat nebo nebudeme tyto situace řešit, tím více nahráváme takovýmto podvodníkům.

Jan R. - 11.07.2019 (08:48)

Bohužel vozidlo BMW F10 najeto 89.000 km, které pan Ráž kontroloval 9/2018, bylo již několikrát v průběhu 9 měsíců po koupi opravováno: celkové náklady za provedené opravy již ve výši cca 60.000,- Vzhledem k tomu, že technikovi nepřipadaly dané opravy adekvátní k počtu kilometrů, zajel znovu prověřit servisní historii do autorizovaného servisu a co nezjistil. Olej, který se mění po 30.000 km byl vyměněn již 6 krát= 180.000 km, přední brzdy, které se mění po 50.000 km měněny 3 krát = 150.000 km. Tzn., že vozidlo mělo v době koupě minimálně 180.000 km. Nechápu, že tohle pan Ráž nezjistil. Momentálně vozidlo bylo v servisu znovu se závadou zadního diferenciálu- cena předpokládaných nákladů 50.000,- tzn. celkové náklady budou 110.000,- NEDOPORUČUJI

Radek P. - 26.06.2019 (05:45)

Rád rozšířím řady spokojených zákazníků. Oceňuji flexibilitu, ochotu vše vysvětlit a ukázat. S panem Rážem jsme dnes prohlédli mnou vytipované auto, vše na místě velmi důkladně prověřil a vyzkoušel. Sám bych jako laik reálně neudělal ani 30%, byť si člověk něco načte a sám prověří. Předchozí ojeté auto jsem koupil s klikou, teď bych ji měl sice taky (nic zásadního jsme nenašli), ale rozhodně nelituji vydaných peněz. Naopak, vím kam se budu příště obracet. Za mě naprostá spokojenost a dík!

Petr E. - 26.06.2019 (02:19)

Naprostá spokojenost, bylo to jako mít u koupě skvělého známého/kamaráda odborníka. Profesionální přístup od začátku až do konce, otevřenost při domlouvání termínu, u kontroly žádný spěch nebo odbývání... opravdu není co vytknout. Děkuji a doporučuji,

Petr Kapitola - 15.06.2019 (11:32)

Rád se připojuji ke kladným hodnocením. Se službami pana Ráže jsem byl maximálně spokojen a nejde jen o profesionální stránku, ale i o velmi příjemné jednání, ochotu věci vysvětlit. Po telefonu mi poradil s výběrem typu vozu podle mých orientačních požadavků (z modelů Fabia Combi), po mém pátrání v nabídkách autobazarů na netu mi pomohl s užším výběrem a nakonec v jednom autobazaru po telefonu dojednal prohlídku vozu, který ještě neměli v nabídce. V autobazaru vůz důkladně prohlédl a proměřil a projeli jsme se s ním. Po více než dvou měsících po koupi jsem s Fabií Combi II 1.4 V spokojen.

Zdeněk K. - 06.06.2019 (09:48)

Cca 6 týdnů zpět jsem měl vybrané auto a potřeboval jsem aby na něj někdo urychleně mrknul a já mohl složit rezervační smlouvu. Panu Rážovi se zrovna uvolnil čas a tak jej zajel zkontrolovat do bazaru. Já sice auto viděl, ale protože jsem mimopražský, nemohl jsem se prohlídky účastnit. To nicméně nebyl problém - pan Ráž mi zavolal, popsal vše co našel, dodal kontrolní kartu vozu v PDF na email a zaslal fotky přes Whatsapp. Auto jsem nan jeho doporučení koupil a nedávno se mi vrátilo z pravidelného servisu, kde mi to jen potvrdili - vše je v perfektním stavu. Za sebe mohu pana Ráže jedině doporučit - výrazně mi ulehčil rozhodování. S autem jsem maximálně spokojen a při příštím nákupu se na něj určitě opět obrátím.

Kryštof K. - 08.05.2019 (11:46)

Pana Ráže mohu jen doporučit. Jeden den jsem mu zavolal, že jsem si vybral auto, a hned druhý den jsme se sešli. Pan Ráž auto pořádně prohlédl jak zvenčí, tak i zevnitř. Zároveň provedl i zkušební jízdu. S autem jsem maximálně spokojený.

Ladislav Ch. - 30.04.2019 (06:56)

Požádal jsem jsem pana Ráže o radu jaké auto by mi doporučil s mými ne zrovna standartními požadavky na auto a musím říct, že mně velmi překvapil svým návrhem. Ochotně auto prověřil a pokusil se rozptýlit mou nedůvěru. Do te doby jsem ani netušil, že takové auto existuje. Dnes už mám auto doma a musím říct, že lepší výběr auta bych sám nikdy neudělal. Rozhodně služby pana Ráže doporučuji.

Barbora Halašková - 28.04.2019 (09:51)

Na pana Ráže jsem se obrátila při koupi svého prvního auta, tedy technickými znalostmi nepolíbená a problematiky naprosto neznalá. Pan Ráž mi přesto dokázal poradit naprosto profesionálně a vše srozumitelně vysvětlil. Prověřené auto jsem na základě jeho poznatků po prohlídce koupila a autorizovaný servis následně slova pana Ráže plně potvrdil. Nadšená jsem byla také z perfektní a rychlé komunikace - jeden den v osm večer jsem pana Ráže poprvé kontaktovala, druhý den před polednem už jsme se sešli u auta. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji, při koupi dalšího auta ráda znovu využiji Vašich služeb.

Martin Král - 09.04.2019 (02:34)

Trošku pozdě ,ale přeci. Pan Ráž je profesionál na svém místě. Skvělá komunikace a dobře odvedená práce. Mohu jen doporučit. Za pomoc s výběrem auta Vám proto ještě jednou dodatečně děkuji.

Michal I. - 22.03.2019 (01:37)

Taky bych se rád připojil. S panem Rážem jsem byl maximálně spokojený (a to já moc často tedy nejsem). Celý "výlet" za autem byl velmi příjemný a práci odvedl perfektní. Můžu a budu doporučovat každému v okolí, kdo plánuje pořídit ojeté auto. Ještě jednou děkuji.

Pavel Dubský - 06.03.2019 (08:28)

Rozhodně se plně připojuji ke kladným recenzím! Kromě profesionálního přístupu bych vyzdvihnul příjemné jednání a vstřícný osobní přístup. ps.: O mé spokojenosti nejvíce svědčí, že sem píšu recenzi, což normálně nedělám (ani kladnou ani zápornou). Pan Ráž si trochu toho času ale opravdu zaslouží! :)

Celkem komentářů: 254

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.