Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

David - 11.02.2019 (07:26)

Mohu jenom doporučit, úžasný přístup a zajem. Rozhodne vyuziju služby i příště. Hodnotím 10/10.

Petr V. - 28.01.2019 (11:22)

Děkuji za rychlý a perfektní servis. Ráno jsem zavolal a odpoledne bylo auto kompletně prověřeno. Doporučuji všem zájemcům o koupi automobilu.

Šimon Tejkal - 11.01.2019 (02:34)

Pana Ráže jsem oslovil na základě skvělého doporučení od mého kolegy z práce. Už dopředu jsem věděl, že jeho služby potřebuji. Dobré auto od špatného nepoznám... V autobarazu mi potvrdil, že jsem si auto vybral dobře. Děkuji velice za profi spolupráci:-)

Kryštof David - 30.11.2018 (09:24)

Po předchozí špatné zkušenosti s nákupem auta z bazaru jsem nyní přistupoval k výběru ostražitěji a rozhodl jsem se využít služby pana Ráže. Moc mile mě překvapily všechny aspekty, počínaje cenou, ochotou, profesionalitou, pečlivostí a milým vystupováním konče. Asistence při nákupu se opravdu vyplatila, pan Ráž vyjednal slevu z ceny auta (2000 Kč) a díky němu jsem nemusel platit ani poplatek za služby autobazaru (4000 Kč). Poradil mi ohledně servisní údržby a přepisu vozidla. Moc děkuji a vřele doporučuji a rád budu doporučovat dál svým známým.

Michal M. - 15.10.2018 (08:18)

Nákup auta je pro mnohé z nás událost, která je opravdu sváteční. Osobně jsem měl docela jasnou představu o voze, který si představuji a kolik chci za něj maximálně utratit. Při zvážení investice, kterou jsem se chystal udělat mi zcela jasně vyšlo, že si nechám poradit od odborníka. Prevence je podle mě lepší, než potom platit desetitisíce za případné opravy. Během pár dnů jsme byli schopni sladit a dojeli jsme do autobazaru. Na spoustu věcí by mě ani nenapadlo se podívat. Auto bylo v dobrém stavu, nebylo proč váhat, nákup proběhl hladce, od pana Ráže jsem dostal ještě pár tipů na údržbu. Měl mi možnost sehnat i kola se zimními gumami, i když jsem pak již nevyužil tuto nabídku, protože jsem sehnal přes známého, tak stojí za pochvalu i snaha de facto po zaplacení služby. Recenze většinou nedávám, ale panu Rážovi jsem ji udělat musel. Vnesl mi do celého nákupu klid, necítil jsem se pod stresem, proste paráda. Auto jezdí skvěle, sice mám najeto zatím jen 500 km, ale jsem spokojený. Děkuji velice MM.

Ladislav Křivánek - 14.10.2018 (11:14)

Letos jsme potřebovali nahradit dvě stará auta. Pan Ráž mi v obou případech pomohl. Děkuji mu za jeho ochotu odpovídat na mé otázky ohledně výběru značky i konkrétních vozů. Auto vždy důkladně prohlédl a poznal, jestli a kde bylo bourané, příp. přestříkané. Vysvětlil mi, jaký je stav, a co je potřeba opravit a kolik to zhruba bude stát. V prvním případě domluvil i slevu, takže se mi cena za asistenci vrátila. V druhém případě šlo o výběr ze dvou vozů, z nichž mi jedno nedoporučil a druhé ano. Byl ochoten odpovídat i na dodatečné dotazy po koupi. V každém případě nelituji, že jsem jeho služeb využil, příště bych to udělal znovu a rád ho doporučuji.

Ilja Ryšavý - 03.10.2018 (04:17)

Přidávám se k pozitivním recenzím. Spolupráce s panem Rážem je výborná - profesionalita, rychlost, ochota, flexibilita, vynaložené prostředky se jednoznačně vyplatí.

Milan Lysák - 28.07.2018 (09:21)

Mohu jen a jen doporučit!! Profesionál na svém místě! Pán velice ochotný, sympatický a hlavně lidský! Profesionalní přístup, svoji práci dělá svědomitě! Budu doporučovat dál! Velké díky pane Ráž!!!

Jan Štícha - 23.07.2018 (02:48)

Profesionální služby pana Ráže jsou dle mého názoru při nákupu ojetého vozu naprosto nezbytné, nejste-li automechanikem. Během důkladné prohlídky auta a zkušební jízdy mj. objevil místa, kde bylo auto bourané, jaké původní díly byly na autě měněny, a shrnul, jaké opravy bude třeba provést vč. cenového odhadu. Auto, které jsem na jeho doporučení vybral (Škoda Octavia II 1.9 TDI, r.v. 2009, nájezd 190 tis. km) jezdí po 3 tis. najetých km (město, okresky, dálnice) naprosto spolehlivě.

Lucie K. - 02.07.2018 (07:52)

Všem moc doporučuji. Pan Ráž je nejen sympaťák, ale především člověk na správném místě. Spolehlivě dojel na místo včas, nebyl žádný problém s domluvou, auto pečlivě zkontroloval a poradil. Dokonce mi poradil i ohledně přepisu auta. Za mě veliká spokojenost a doporučím dál. Ještě jednou moc děkuji.

O. Přibyl - 30.04.2018 (11:02)

Pan Ráž mi již několikrát pomohl s výběrem auta. Mohu jen potvrdit absolutní profesionalitu, skvělou komunikaci a jednání. Všem vřele doporučuji pana Ráže kontaktovat a využít jeho služeb.

Pavel S, - 26.03.2018 (04:59)

Vse dulezite jiz bylo napsano - profesionalita, peclivost, ochota a spolehlivost. Mondeo jezdi na jednicku, byla to dobra volba. Po pul roce jsem pri tuhych mrazech jen preventivne vymenil baterii, Pane Raz, preji Vam mnoho spokojenych zakazniku jako jsem ja. Pokud budu v budoucnu opet kupovat ojete auto, cekejte telefonat :)

Martin Roman - 28.02.2018 (04:38)

Pana Ráže jsem požádal o asistenci při koupi vozidla Ford Mondeo III SCTi z bazaru AAA Auto. Pan Ráž vozidlo nejprve prověřil přes své kontakty přímo v autobazaru a zajistil jeho přistavení mimo hlavní prodejní plochu. Díky tomu bylo dostatek času a prostoru na důkladnou prohlídku, která zahrnovala vizuální kontrolu, měření tloušťky laku, kontrolu servisní dokumentace, diagnostiku, zkoušku jednotlivých prvků výbavy a v neposlední řadě zkušební jízdu spolu s kontrolou podvozku na zvedáku. Na konci jsem měl dokonalý přehled o stavu vozidla včetně informací o zkušenostech s daným typem od mechanika z Fordu. Ač jsem nakonec daný automobil nepořídil, byl jsem se službami pana Ráže velmi spokojen.

Radim Madeja - 30.01.2018 (11:47)

Nejlepší volba, jak se pojistit, že nekupujete bůhvíco je obrátit se na p. Ráže. Mám čerstvou zkušenost a všem jeho služby doporučuji. Pomohl mi nejen s výběrem vozidla, ale asistoval při jeho prohlídce a následné koupi. Jeho přístup je profesní, sám bych rozhodně nevěděl na co koukat, co prověřovat. Navíc je to slušný člověk. Příště bych nevolil jinak! Díky!!!

Peter - 14.01.2018 (07:45)

V minulosti sme už pri kúpe auta urobili chybu, lebo sme si kúpili auto v zlom technickom stave koli našej neznalosti. Teraz sme už nechceli urobiť rovnakú chybu a preto sme si na internete našli pána Ráža. Na začiatku sme si cez telefón upresnili čo chceme a pán Ráž nám poradil aký typ motoru je najmenej poruchový atď. Po nejakej dobe sme si našli auto ktoré sa nám celkom páčilo, Išli sme sa naňho pozrieť a pretože z náško laického pohľadu vyzeralo ok, tak som kontaktoval pána Ráža či sa naňho príde pozrieť. Z jeho prístupom sme boli maximálne spokojní a bolo vidieť že sa do svojej práce vyzná, dokonca nám vybavil aj malú zľavu. Auto dokladne skontroloval. Na základe jeho názoru sme sa rozhodli pre kúpu auta. Autom už chvíľu jazdime a sme spokojní. Pri kúpe ďalšieho vozidla ho určite budeme znovu kontaktovať. Služby pána Ráža možeme doporučiť. Ďakujeme.

Jan S. - 12.01.2018 (01:12)

Pokud autům úplně nerozumíte, tak neváhejte a využijte pomoci někoho zkušeného. Pokud za svoje peníze očekáváte kvalitní službu, tak neváhejte a využijte pomoci pana Ráže. Oceňuji zejména dobrou komunikaci, slušnost, profesionální přístup...!

Martin D. - 03.01.2018 (11:52)

Málodky se mi v česku chce dát za službu opravdu upřímných 5 z 5 hvězdiček. Pan Ráž si je férově zaslouží. Má velmi profesionální přístup, začíná pečlivým předvýběrem aut (ani stopa po případném nucení vlastní oblíbené značky). Následovala podrobná kontrola vybraného auta na místě (jízda, kontroly úniků, připojení diagnostické jednotky, tloušťka laku, prohlédnutí podvozku, výbavy, ...), nesčetně tipů z praxe - daleko nad rámec pořízení (vhodná údržba, na co pozor, co odejde první, jak na díly, financování, kde mi nejlépe namotnují extra vychytávky se kterými jsem přišel až po koupi... ) Velmi si cením ochoty pracovat o víkendu a zvláště účelné a operativní komunikace - také díky ní jsme vše stihli v průběhu týdne před Vánocemi. Z mnoha bazarů jsme auto nakonec vybrali u jednoho z dvou hlavních hráčů v ČR, kde p.Ráž znalý jejich postupů (a s kapkou štěstí) vyjednal slevu a odstranil z faktury nesmyslné položky, co chtěl bazar účtovat. Auto funguje skvěle, hodnotím po ujetí ~2000 km v autě vybraném v prosinci. Prvně jsme se zdráhal oslovit jakéhokoli poradce, ale zpětně jsem velmi rád, doporučuju tuto službu každému, kdo chce chcete srazit starosti s pořízením auta na desetinu.

Milan Lempera - 30.12.2017 (10:47)

Kontaktovat p. Ráže bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem při výběru auta udělal. Auto zkontroloval, trpělivě odpovídal na moje dotazy ohledně technických detailů a možných problémů a ještě mi vyjednal slevu. Mohu jen a jen doporučit. Děkuji za skvělou spolupráci.

Michal L. - 21.12.2017 (04:43)

Po 5 rokoch od predchadzajucej kupy zanovneho vozu v Nemecku s asistenciou p. Raza a po super skusenostiach, som sa opat rozhliadal po niecom novsom. Opat som sa sustredil na Nemecko ale poradil mi pri vybere na internete a nakoniec som nasiel adepta v Cesku (autosalon specializujuci sa na dovoz z Nemecka). Vyhliadnute auto mi dokazal skontrolovat papierovo a nasledna fyzicka prehliadka v autosalone prebehla hladko - kontrola laku, diagnostika, atd. Auto som nakoniec kupil na zaklade previerky p. Raza. Nasledne mi i doporucil ako postupovat pri prepise. Jeho služby mozem len doporucit. Este raz velka vdaka za pomoc!

Filip Blažek - 03.12.2017 (03:44)

Nákup auta nového auta mě stresoval dlouhou dobu. Autům příliš nerozumím, a tak jsem se koupě přes inzerát nebo v autobazaru obával. Naštěstí mi kamarádka, která byla náhodou v podobné situaci, poslala kontakt na Michala Ráže. Komunikace s ním mi od počátku přišla perfektní, nijak na mě nespěchal a vždy trpělivě odpovídal na mé otázky a posílal tipy na možná auta. Díky těmto doporučením jsme si nakonec se ženou uvědomili, jaké auto opravdu chceme. Náhoda tomu chtěla, že jsme krátce na to našli inzerát na přesně na takový vůz, a nadšení nezmizelo ani po první prohlídce a testovací jízdě. Asi týden na to jsme se s panem Rážem vydali automobil koupit, ovšem za předpokladu, že nenajde žádný problém. Pan Ráž auto zevrubně prohlédl, nákup mi doporučil, a tak jsem se vrátil domů v novém voze. S dobrým pocitem, že jsem nenaletěl podvodníkům. Služby pana Ráže proto na základě této skvělé zkušenosti doporučuji.

Celkem komentářů: 254

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.