Komentáře

michal.raz@vyber-auta.eu
 +420 604 351 822

Napište svůj komentář


Vaše hodnocení

komentáře výběr auta

Svou práci se snažím dělat svědomitě a poctivě. Budu proto velmi rád, napíšete-li na mé stránky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Velmi si vážím jakého koli názoru. Děkuji za váš čas.

Jiří Fexa - 07.08.2012 (01:37)

Dobrý den všem, v červenci jsem s panem Rážem kupoval ford mondeo kombi, r.v. 2004. S jeho službami jsem byl naprosto spokojen, vyzdvihuji jeho ochotu a příjemné jednání jak po telefonu, tak při osobním kontaktu. Byl jsem se s ním podívat na dvě auta, obě pečlívě prohlédl a na místě byl schopen říci (případně jestě telefonicky ověřil),kolik budou stát opravy nalezených závad. Celý průběh jednání s autobazarníky jsem nechal na něm a dobře jsem udělal, ví jak s nimi jednat ve Váš prospěch nevyjímaje v to smlouvání o ceně. Následně jsem se s ním ještě po koupi domluvil na drobné servisní práce (výměna oleje, filtrů atd.), cena,kvalita a rychlost odvedené práce optimální. Jeho asistenci při koupi auta můžu doporučit, cena je naprosto přiměřená kvalitě odvedené práce. S autem jsem spokojený. Tímto pana Ráže zdravím a ještě jednou děkuji za odvedené služby. Fexa.

Honza Rýznar - 30.07.2012 (07:46)

Skvělá asistence můžu jen doporučit. U prvního automobilu odhalil celou historii "skvělého dovezeného vozu z Německa" Druhé auto u něho prošlo a byla to výborná koupě, jsem s ním spokojený.

Hrdlička Jarda - 30.07.2012 (01:44)

Dobrý den, taky bych se rád připojil k pozitivním referencím na práci pana Ráže. Před několika dny mi velice pomohl při výběru auta v AutoESA. Díky jeho asistenci jsem si vybral dobré auto a můžu být klidný a spokojený, že jsem svoje peníze dobře "utratil". JH PS pro ty kdo se chystají na nákup auta v bazaru bych měl pár tipů z vlastní zkušenosti na co si dát pozor, ale tady to asi není vhodné místo se rozepisovat.

Radim Foldyna - 27.07.2012 (12:15)

Také jsem využil nabízené služby a musím říct že jsem se službou spokojen. Pan Ráž je opravdu profesionál a ví co děla. Službu jsem využil poprvé a tak jsem si nebyl úplně jistý jak to bude probíhat a zda to stojí za to, ale když jsme byli na místě a p. Ráž začal kontrolu, bylo mi jasné, že jsem udělal dobře. Můžu všem jen doporučit.

Kamil Potoma - 12.07.2012 (04:58)

Největší výhodou je, že p. Ráž odhalí všechno, co se při prohlídce odhalit dá, vč. nedostatků, kt. laik nemá šanci zjistit. Navíc, ve větších bazarech ho už znají a raději hned na začátku řeknou, jestli se prohlídka vůbec vyplatí. Nejde jen o ohodnocení vybraného vozu, ale i o rady zkušeného technika, kt. vám řekne, co od kterého auta očekávát, s jakými problémy se potýká nebo jestli daná cena odpovídá stavu auta. Pro všechny, kdo chtějí mít při koupi větší jistotu, doporučuji.

Tomáš Růžička - 10.07.2012 (02:06)

Také se přidám k pozitivním ohlasům. Chtěl jsem koupit svoje první auto, ale můj obor je někde úplně jinde. Po všech hrůzostrašných historkách, které jsou najít na webu a co jsem slyšel od známých jsem se rozhodl že určitě musím mít nějakou asistenci. V bazaru pana Ráže už znali, takže hned začali popisovat co všechno autu chybí. Prohlédli jsme auto a po zhodnocení stavu jsem se rozhodl pro koupi s tím, že pan Ráž udělá základní údržbu (olej, pneumatiky, atd.) a opraví pár drobných závad. Po týdnu ježdění sice ještě začala zlobit elektronika, kterou jsme neodhalili na začátku. Ale ta byla také promptně opravena a auto teď jezdí perfektně. Nezbývá než doufat, že to tak dlouho vydrží. I když přičtu cenu všech oprav k usmlouvané ceně, tak mi pořád vychází dobře vybavené auto za odpovídající cenu. Moc děkuji za ochotu a veškerou pomoc.

Martin Labaš - 04.06.2012 (12:31)

Ještě jednou děkuji za pomoc při výběru a koupi vozu. Pan Ráž je člověk na svém místě,najde vady,co laik nepozná a že jich je spousta a prodejce v bazaru vám vady na voze neřekne nebo zatají. Vynikající servis a profesionální přístup. Dozvěděl jsem se spoustu informací i rad,které jsou velmi užitečné. Mohu všem doporučit služby pana Ráže.

Jaroslava - 02.06.2012 (05:50)

Ráda bych přispěla ke kladným ohlasům na poskytovaný servis pana Ráže. Auto jsem vyhlížela několik měsíců a byla s panem Rážem telefonicky v kontaktu. Když se konečně objevil kýžený kousek v bazaru, musela jsem na pár dní odjet, a tak jsem svěřila konečnou prohlídku před koupí panu Rážovi. Velmi děkuji za profesionální přístup a informace, které jsem se o autu dozvěděla. Pan Ráž poskytuje vynikající servis a je možno se na jeho slovo spolehnout, všem ho vřele doporučuji a další auto opět za jeho asistence.

František Trunec - 24.05.2012 (09:10)

Obrovsky dik za skvele odvedenou praci! Pan Raz je vazne odbornik, prohledne auto skrz naskrz, a diky svym znalostem ma u prodejce respekt. Prodejce si pak nedovoli vam cokoli nalhavat a vite presne v jakem stavu auto kupujete. Pri prohlidce jsme diky panu Razovi ziskali nezanedbatelnou slevu a v bazaru daji do poradku vse, co autu vytknul. Ziskali jsme nekolikanasobne vic, nez kolik jsme za sluzby zaplatili, a to nemluvim o tom dobrem pocitu, ze jsme nenaleteli a udelali dobry obchod bez nervu. Naprosty profesional i pokud jde o jednani. Jeste jednou diky, vrele Vas doporucim!

Jan Hrubec - 23.05.2012 (11:33)

Pana Ráže rozhodně doporučuji, je určitě mnohem lepší nejít do bazaru sám, protože nemůžete čekat, že prodávající 'bazarník' vám řekne pravdu. Spoustu věcí, které normální člověk neodhalí vám prostě sympaťák z bazaru neřekne a je potřeba mít ssebou někoho, kdo ví kam se kouknout. Rozhodně to stojí za tu menší investici.

Michal Mertl - 04.05.2012 (10:40)

S pomocí pana Ráže jsem koupil již druhý vůz. U předchozího vozu mi několik aut z různých důvodů nedoporučil, a asi hlavně proto s nakonec zakoupeným vozem nebyly za 3 roky žádné potíže. I nedávno zakoupená a jím prohlédnutá oktávka, kterou jsem po koupi ještě nechal pečlivě prohlédnout/změřit v autorizovaném servise, se jeví jako bez problémů (nestočená, skutečně servisovaná v aut. servise, bez zjištěných závad) a věřím, že bude dlouho dobře sloužit. Vždy mě znovu překvapí, co všechno na prohlížených autech dokáže odhalit a všem doporučuji, aby využili jeho služeb a vyhnuli se tak pozdějšímu nemilému překvapení.

Viktorie - 02.05.2012 (09:28)

S panem Razem jsem koupila ojetou 9 let starou Hondu Civic. Nijak zvlast se nadsene netvaril a slovy chvaly opravdu setril. Od znameho technika bych asi mozna nedostala takovy obrazek o stavu a riziku koupe, jako od pana Raze. Pan Raz ma zkusenosti, a vi ze sam muze byt prodejcem "prelsten". Vime vsichni, jak kazdy, kdo dela do aut je super extra neomylny odbornik. Pan Raz mnoho zbytecnych reci nenadela, naproti tomu disponuje peclivym vsimavym zkusenym postupem pri sve praci. To je to hlavni, cim si ziska u Vas opravnenou duveru za opravnenou, velice slusnou cenu.

Lukáš Gardiančík - 04.04.2012 (09:29)

Chtěl bych se připojit k velmi pozitivním ohlasům na práci pana Ráže, který mi pomáhal s koupí automobilu Škoda Octavia 1. Jak jistě všichni víme o toto auto je velký zájem ze strany zákazníků a proto i ze strany prodejců, kteří se snaží za každou cenu a to podotýkám za každou cenu tento typ auta prodat v jakémkoliv stavu. Nálepku auta s nejstahovanějším tachometrem a dalšími nekalými úpravami si bohužel, ne svou vinou, nese po celou dobu prodeje v bazarech. Proto musím považovat práci pana Ráže za excelentní a absolutně potřebnou, protože v džungli zlodějů a překupníků je jako jeden z mála naší jedinou nadějí na změnu k lepšímu. Proto ještě jednou Vám moc děkuji za výbornou spolupráci a poskytnutý servis. Lukáš Gardiančík

Lukáš Gardiančík - 04.04.2012 (09:29)

Chtěl bych se připojit k velmi pozitivním ohlasům na práci pana Ráže, který mi pomáhal s koupí automobilu Škoda Octavia 1. Jak jistě všichni víme o toto auto je velký zájem ze strany zákazníků a proto i ze strany prodejců, kteří se snaží za každou cenu a to podotýkám za každou cenu tento typ auta prodat v jakémkoliv stavu. Nálepku auta s nejstahovanějším tachometrem a dalšími nekalými úpravami si bohužel, ne svou vinou, nese po celou dobu prodeje v bazarech. Proto musím považovat práci pana Ráže za excelentní a absolutně potřebnou, protože v džungli zlodějů a překupníků je jako jeden z mála naší jedinou nadějí na změnu k lepšímu. Proto ještě jednou Vám moc děkuji za výbornou spolupráci a poskytnutý servis. Lukáš Gardiančík

Veronika Hašková - 28.03.2012 (07:31)

Měla jsem zájem koupit ojeté auto, ale vůbec autům nerozumím a mezi kamarády/známými nemám žádného mechanika nebo prostě člověka, který rozumí autům natolik, aby byl schopen identifikovat vady a potenciální problémy, které laik jako já nemá šanci rozeznat. Pana Ráže mi dohodil google, překvapilo mě, jak málo lidí nabízí tyto služby, když tolik lidí kupuje ojetiny. Po krátkém váhání, přeci jen se jednalo o neznámého člověka přes internet, jsem se s panem Rážem domluvila na prohlídce vybraných aut. Prověřování stavu bylo důkladné, na autě, které kupuji od známých nenašel žádnou vadu a konstatoval, že auto má zřejmě opravdu tak málo najeto, jak uvádí prodávající. Domnívám se, že využitím služeb pana Ráže jsem významně snížila rizikovost tohoto způsobu pořízení auta, doporučuji všem, kdo chtějí alespoň částečně snížit rizika, která jsou s koupí ojetin spojená.

Miroslav Hájek - 11.03.2012 (06:35)

V dnešní době není radno kupovat ojeté auto bez pomoci profesionála, který ví co a jak. Pan Ráž nám velmi pomohl a poradil, jednání s ním po telefonu i osobně bylo skrátka skvělé !.Na autě, které jsme koupili nenašel žádnou závažnou poruchu nebo nedostatek, takže jsem přesvědčen o tom, že jsme koupili auto, které nám bude dlouho bez problémů fungovat. Služby pana Ráže doporučím svím známím a těm kdo ještě váhají můžu jen říct, jděte do toho za ty peníze to opravdu stojí !

Jana Žďárková - 08.03.2012 (08:03)

Také jsem využila služby p. Ráže. Musím upřímně napsat, že ze začátku jsem měla určité pochybnosti, zda můžu důvěřovat cizímu člověku, na kterého jsem narazila na internetu, když jsem se pokoušela najít podobné služby – tedy asistenci profesionála při koupi ojetého auta. Ono se opravdu jeví jako nejlepší mít po ruce někoho známého, který autům rozumí a na jeho názor se můžete plně spolehnout, ale dnes mohu s klidem prohlásit, že p. Ráž splňuje tyto požadavky na výbornou, jedná profesionálně a velice vstřícně a je opravdovým pomocníkem pro ty, co sami tápají při koupi ojetého vozu v džungli českých autobazarů… Mně osobně byl p. Ráž velice nápomocen a za jeho služby mu moc děkuji!

Marián Brchaň - 27.02.2012 (12:12)

Přidávám se k pozitivním recenzím na služby pana Ráže. Pokud budu někdy v budoucnu znovu kupovat auto z bazaru, rád opět využiju jeho služby. To samé můžu doporučit komukoliv jinému. Auto důkladně prohlédne, projede a upozorní na všechny nedostatky, na které narazí, případně i na možné investice, které bude auto v brzké době potřebovat (a o které se cena auta de facto navyšuje). Víte tak, na čem jste a co kupujete (nebo nakonec nekupujete) a nepodléháte iluzi, že auto je v perfektním stavu, jak se často prodejci snaží namluvit. Využívání podobných služeb by se mělo stát standardem, ne vyjímkou.

Tomáš - 23.02.2012 (04:08)

Vše co zde píší ostatní spokojení zákazníci mohu pouze potvrdit. Díky p.Rážovi jsem upustil od koupě původně vybraného auta, které bych si bez jeho pomoci koupil. Díky tomu mám za stejné peníze auto, v řek bych o dost lepším stavu a mnohem větší výbavě. Pan Ráž domluvil odstranění nalezených závad na náklady bazaru a ještě uhádal slevu, která jeho asistenční služby zcela zaplatila. Peugeot 307 SW 1.6 HDi 80kw, o autě mi řekl opravdu hodně užitečných rad, na které problémové oblasti si dávat pozor. Když si pročtete více recenzí, zjistíte že se vyzná snad ve všech značkách a typech aut a proto je všestraným pomocníkem při výběru. Vřele doporučuji a "díky pane Ráži".

Adéla a Dominik - 18.02.2012 (01:57)

Díky bohu, že jsme narazili na p. Ráže, který nám asistoval při výběru vozu Opel Astra Caravan :-) Vzhledem k tomu, že jsme naprostí laici, tak jsme těchto jeho služeb využili a nelitujeme. Vřele doporučujeme, je velice ochotný a práce je na profesionální úrovni. Má neskutečnou trpělivost, vše vysvětlí a poradí. Pokud by jsme někdy opět potřebovali koupit další auto, tak určitě víme kam se obrátit :-) Děkujeme.

Celkem komentářů: 254

Copyright © Vyber-auta.eu 2016. All rights reserved.